Kandidatų į Europos Parlamentą debatai Šiauliuose!

Spausdinti Autorius: Mantas Jakštas | 2014-05-23

Gegužės 22d. vasariškai šiltą vakarą Šiaulių arenoje vyko kandidatų į Europos Parlamentą debatai. Debatuose susitiko Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio atstovas Simonas Kairys bei Tautininkų sąjungos atstovas Julius Panka.

Sužinojęs, kad turėsiu galimybę moderuoti kandidatų debatus ilgai sukau galvą ko galėčiau paklausti kandidatų, kokie klausimai atskleistų jų politines pažiūras ir nuomones jaunimui ir ne tik aktualiais klausimais. Debatus pradėjome nuo trumpos įžangos, kodėl šie jauni žmonės kandidatuoja į Europos Parlamentą. Truputį apšilę palietėme ir įdomesnes bei visuomenėje įvairių nuomonių susilaukiančias temas tokias kaip vienos lyties partnerysčių įteisinimas, ES veiksmai Rusijos atžvilgiu, jaunimo nedarbo problemos, ES integracija, žemės pardavimas. Debatuose netruko ir aštresnių žodžių, tačiau džiaugiuosi, kad pavyko išvengti rimtesnių replikų ir, kad abu kandidatai išliko orūs ir pagarbūs.

Pabaigdamas debatus kandidatamas ir debatų svečiams palinkėjau ateiti į rinkimus, pasirinkti atsakingus ir Lietuvą gebėsiančius atstovauti politikus. „Blogus politikus išrenka geri žmonės neateidami balsuoti į rinkimus“ šia gražia fraze užbaigę debatus, visi išsiskirstėme puikiomis nuotaikomis, o kai kas galbūt ir atradę savo kandidatą už kurį balsuos rinkimuose!

 

Komentarai

Kitos naujienos

Kokios vertybės vienija Europos Sąjungos šalis nares? Kuo skiriasi ES Taryba nuo Europos Tarybos? Ar Europos Sąjunga tėra ekonominė bendrija? Į panašius klausimus praeitą savaitę bandė atsakyti Bernardo Brazdžionio pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!