Mokinių dvikovos per ilgąją pertrauką Panevėžio gimnazijoje

Spausdinti Autorius: Rūta Lukoševičiūtė | 2015-03-03

Tu ar tavo draugas (klasiokas) daugiau žino apie Europą? Į šį klausimą ketvirtadienį bandė atsakyti Panevėžio 5-osios gimnazijos mokiniai, dalyvaudami žaibo dvikovoje „Kas protingESnis?“.

Mokykloje ketvirtadienį ilgoji pertrauka buvo šiek tiek kitokia nei visada dėl per ją vykusio renginio - draugiškos mokinių dvikovos. Vienu metu buvo kviečiamisusikauti 2 žmonės, kurie turėjo kuo greičiau atsakyti į klausimą apie Europą. Tas, kuris atsakė pirmas - laimėjo tašką, o daugiausiai jų surinkęs žmogus dvikovos gale galėjo pasidžiaugti maža pergale prieš draugą ir buvo apdovanotas.

Visiems patiko galimybė pasivaržyti su draugu, sužinoti, kuris iš judviejų turi daugiau žinių apie Europą. Taip pat tai buvo puiki proga patikrinti save ir laimėti prizų. Gimnazistai noriai dalyvavo, kvietė prisijungti savo draugus, todėl telieka džiaugtis sėkmingu renginiu ir galbūt laukti II turo!

Komentarai

Kitos naujienos

#Eurodebatai lapkričio mėnesį vyks >20 Lietuvos miestų. Panevėžyje „Eurodebatai“ vyks lapkričio 16 d. 16 val. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10). Dalyviai debatuos tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir varžysis dėl vietos „Eurodebatų“ finale Vilniuje,  kelionių į Briuselį ir dar dėl daug kitų prizų. 

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

Pirmą kartą Kupiškyje vykę „Eurodebatai“kaitino kraują tarp keturių debatuojančių gimnazistų. Intriga buvo didžiulė, nes pirmąją vietą nuo antrosios syrė tik viena dešimtoji balo dalies.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!