Kitokia „Pyragų diena“ Kelmėje

Spausdinti Autorius: Vismantė Gorytė | 2018-11-12

Lapkričio 6 diena - nacionalinė pyragų diena. Jaunimo Europos komandos narė Vismantė ir jos darbovietės kavinės-baro „Svetainė“ vadovė Agnė Klevinytė iniciajavo kitokį, neįprastą pyragų dienos minėjimą.

Į kavinę-barą "Svetainė" merginos pasikvietė Aukštelkės grupinio gyvenimo namų gyventojus. Tai žmonės su įvairiais specialiais poreikiais ar sutrikimais. Prieš prasidedant kilniai akcijai, Vismantė svečiams pristatė Jaunimo Europos komandą, jos tikslus, bei savo, kaip Jaunimo Europos komandos narės, jau įgyvendintus renginius.

„Svetainei“ atvėrus duris prasidėjo pyragų dienos akcija. Svečiai iš Aukštelkės grupinio gyvenimo namų atsivežė daugiau nei 10 savo keptų pyragų, kuriais vaišino kavinės lankytojus ir kvietė už pyrago gabalėlį „atsiskaityti“ auka, kuri bus skirta gyvunų globos namams „Šiaulių letenėlė“. Visos akcijos metu gyvūnams buvo suaukoti net 165 eurai!

Šia pyragos dienos iniciatyva organizatorės padarė net 3 gerus darbus: praskaidrino dieną kavinės-baro lankytojams, surinko lėšų „Šiaulių lenetėlė“ gyvūnų globos namams ir,žinoma, suteikė įsimintiniausią dieną Aukštelkės grupinio gyvenimo namų gyventojams. „Svetainės“ kolektyvas įrodė, jog pyragų diena gali apimti kur kas daugiau nei vien tik kepinius. Tai gali būti ir pilietiška, tolerantiška, geranoriška akcija.

Komentarai

Kitos naujienos

Kelmės rajono gyventojai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti piliečių dialoge su Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu.

Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!