Naktinis protų mūšis

Spausdinti Autorius: Kotryna Šlivinskaitė | 2015-01-18

Šiais laikais jaunimas naktimis nemiega, juk „miegas tik silpniems", ar ne? Tad ką jie veikia, kad būtų smagu, pavyktų pabendrauti su draugais bei sužinoti įdomių dalykų? Trys JEK nariai iš skirtingų Lietuvos kampelių - Lukas iš Telšių, Austėja iš Kauno ir aš, Kotryna, iš Šiaulių apjungėmė savo jėgas ir sausio 17 dienos naktį Plungėje kvietėme Mokomojo Europos Parlamento dalyvius ne tik smagiai praleisti laiką su draugais, bet ir savo galvas pamankštinti protų mūšyje „Pažink EurOpą". 

Išradingas ir nuotaikingai nusiteikęs jaunimas puikiai pasirodė. O, Jūs, ar žinote kas yra operos tėvynė, kurios spalvos olimpinis žiedas simbolizuoja Europą, arba kokia didžiausia sala Europoje? Tai keletas, regis, nesudėtingų nors tuo pačiu metu ir klaidinančių klausimų. Pavyzdžiui, į antrąjį klausimą visos septynios komandos atsakė, jog Europą simbolizuoja mėlynos spalvos olimpinis žiedas, nes prisiminus Europos Sąjungos vėliavą, atrodytų, jog tai tiesa. Tačiau neapsigaukite, šis  atsakymas - neteisingas! Iš tiesų, tai žalia spalva simbolizuoja Europą, nes kalbama apie patį žemyną, o ne Europos Sąjungą. 

Komentarai

Kitos naujienos

#Eurodebatai lapkričio mėnesį vyks >20 Lietuvos miestų. Panevėžyje „Eurodebatai“ vyks lapkričio 16 d. 16 val. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10). Dalyviai debatuos tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir varžysis dėl vietos „Eurodebatų“ finale Vilniuje,  kelionių į Briuselį ir dar dėl daug kitų prizų. 

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

Pirmą kartą Kupiškyje vykę „Eurodebatai“kaitino kraują tarp keturių debatuojančių gimnazistų. Intriga buvo didžiulė, nes pirmąją vietą nuo antrosios syrė tik viena dešimtoji balo dalies.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!