Svajonių profesija - ne visada pirmas blynas būna prisvilęs!

Spausdinti Autorius: Eglė Viliūtė | 2014-01-17

Sausio 17 d. Platelių gimnazijoje 1g. ir 2 g. mokiniai turėjo progą dalyvauti interaktyvioje paskaitoje su nauja, bet laikina mokytoja. Pirmą kartą Eglė Viliūtė (aš) išbandė savo svajonių profesiją. Pamokos tikslas buvo suteikti galimybę mokiniams kritiškai pamąstyti apie Europos Sąjungą.

Pačioje pradžioje grupelėse mokiniai diskutavo apie ES susikūrimo priežastis. Vėliau, pasinaudojant iliustruotomis kortelėmis, mokiniai aptarė ir bandė suprasti dabartinį Europos vaidmenį savo gyvenime. Po to gimnazistai kalbėjosi apie savo dalyvavimo ES procesuose galimybes.

Džiugu, kad pavyko savo bendraamžius įtraukti į aktyvią diskusiją ir padėti jiems suprasti ES vaidmenį jų gyvenime.

Taip pat, esu laba dėkinga istorijos - pilietiškumo pagrindų mokytojai Emilijai Valančienei už leidimą man vesti 2 pilietiškumo pamokas skirtingoms klasėms.

Visgi, ne visada pirmas blynas yra prisvilęs!

Komentarai

Kitos naujienos

1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!