Motyvuojanti paskaita Platelių gimnazijoje

Spausdinti Autorius: Eglė Viliūtė | 2014-09-05

Prasidėjus naujiems mokslo metams visi kimbame į darbus. Rugsėjo 5 dieną buvau pakviesta mokiniams pravesti paskaitėlę profesinio orentavimo tema.

Klasės valandėlės metu 3g. klasės mokiniai dar giliau susipažino su JEK vykdoma veikla, nauda, reikalavimais.

Pristačiau komandos filmuką, parodžiau kelias fotografijas iš įvairių mokimų, susitikimų, renginių. Taip pat pristačiau išvyką į Belgiją.  Paskaitos tikslas buvo mokinius paraginti nebijoti siekti tikslų, nenuvertinti savęs bei pildyti anketą ir bendyti tapti komandos nariais.

 

Komentarai

Kitos naujienos

1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!