Penktadienis su „EurOpa“

Spausdinti Autorius: Jovita Kuodytė | 2016-01-17

Penktadienio popietė, praleista jaunimo erdvėje „Mono arba Stereo“, atnešė naujų žinių liūną bei daug juoko – vyko žaidimo „EurOpa“ turnyras.

Žaidime, kurio tikslas - įstoti į Europos universitetą, dalyvavo keturios komandos. Keliaudamos pasirinktu maršrutu ir atsakydamos į KELIONĖS klausimus komandos kaupė lėšas mokslams. Stodamos į universitetą jos turėjo atsakyti į tris UNIVERSITETO klausimus ir sumokėti už kiekvieną po 300 eurų.

Turnyro metu visa Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka prisipildė jaunatviško juoko, kuris girdėjosi geriau nei fone skambanti muzika. Dalyviai prasitarė, kad šis, iš pirmo žvilgsnio gana sunkus stalo žaidimas, suteikė daug linksmų ir nuotaikingų emocijų bandant atsakyti į „KELIONĖS“ klausimus bei dalyvaujant dvikovose (dažnai atsakydami nukrypdavo į lankas).

Apibendrindama norėčiau pasakyti, kad šio turnyro metu komandos pažino Europos šalių kultūrą, patikrino savo žinias apie Europos Sąjungą. Taip pat kelionėje neišvengė likimo vingių, tarpusavio konkurencijos. Turnyro nugalėtojais tapo Aurotas ir Bažnytkaimis. Šios komandos buvo apdovanotos šauniais prizais.

Komentarai

Kitos naujienos

#Eurodebatai lapkričio mėnesį vyks >20 Lietuvos miestų. Panevėžyje „Eurodebatai“ vyks lapkričio 16 d. 16 val. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10). Dalyviai debatuos tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir varžysis dėl vietos „Eurodebatų“ finale Vilniuje,  kelionių į Briuselį ir dar dėl daug kitų prizų. 

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

Balandžio 7 d. moksleiviai iš Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos neįprastai atsakinėjo į ne ką mažiau neįprastą klausimą – „kas yra Europa ir ką reiškia būti Europiečiu?“. Klausimas, iš pirmo žvilgsnio, skamba gal ir nesudėtingai, bet kokių atsakymų mes tik nesulaukėme!

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!