Pilietiškumo pamoka kitaip arba kaip funkcionuoja Europos Sąjunga

Spausdinti Autorius: Kornelija Žilionytė | 2015-10-07

Savo trečiadienį pradėjau devintokų ir ES institucijų draugijoje.

Saulėtą spalio 7-ą, trečiadienį, su puikia nuotaika ir šauniais prizais ėjau pas devintokus, kurie su nekantrumu manęs laukė pilietiškumo pamokoje. Kad pamoka nebūtų nuobodi ir paremta vien sausa teorija, nutariau papasakoti jiems apie Europos Sąjungą ir jos funkcionavimą kiek kitokiu, įdomesniu būdu - pasitelkdama į pagalbą metodinius žaidimus.

Nuveikėme išties daug: diskutavome, surengėme viktoriną su smagiais prizais, žaidėme, bendravome taip, lyg visi būtume klasės draugai. Kaip bebūtų gaila, akademinė valanda ganėtinai trumpa, todėl teko šiek tiek greičiau susipažinti su Europos Parlamentu, Europos Komisija ir Europos Taryba. Visgi, manau, jog dabar šie devintokai net ir prikelti naktį pajėgs bet kam aiškiai ir suprantamai papasakoti, kaip funkcionuoja Europos Sąjunga

Komentarai

Kitos naujienos

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Pavasaris tai laikas, kuomet žmonės pradeda dažniau šypsotis ir labiau atsipalaiduoja, nes gamta pradeda atbusti. Tačiau Jaunimo Europos komandos nariai neleidžia sau atsipalaiduoti, dėl to šiandien, balandžio 24 dieną, lankiausi Alytaus rajono Kumečių pagrindinėje mokykloje!

Dvi galvos geriau nei viena? O jei 44? Galbūt sidabrinės, o gal auksinės? Žinoma, kad Auksinės!

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!