Populiariausi: mėnesio

Birželio 21 d. baigėsi naujų narių į Jaunimo Europos komandą registracija. Liepos 5 d. paskelbsime į antrą atrankos etapą patekusius dalyvius, kurie gaus papildomas užduotis. Numatoma, kad galutiniai atrankos rezultatai paaiškės iki liepos 19 d. 

Prasidėjus naujiems mokslo metams visi kimbame į darbus. Rugsėjo 5 dieną buvau pakviesta mokiniams pravesti paskaitėlę profesinio orentavimo tema.

1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

Jaunimo Europos komanda skelbia fotografijų konkursą „Europa – tai AŠ“ ir kviečia dalyvauti visus norinčiuosius!

Pirmokai – tai jauni, veržlūs ir trykštantys energijos vaikai, kurie visai netrukus, nuaidėjus paskutiniam skambučiui, išlydės dvyliktokus į tolimesnes keliones. Kaip gi palydėti abiturientus, jei nežinai kur išlydėsi? Tad į pagalbą atskubėjo Jaunimo Europos komanda!

Ką galėčiau rinktis? Kokios mano galimybės? Kas man gali padėti siekiant suprasti, ką noriu veikti gyvenime? Į šiuos ir kitus klausimus ieškojome atsakymų Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje ir Raseinių rajono Ariogalos gimnazijoje kartu su vyresnių klasių gimnazistais 2013 m. vasario 20 ir kovo 7 dienomis.

Pirmadienį, gegužės 9 d. per pasaulį nugvlinijo įvairiausios šventės. Kas šventė Pergalės dieną, o kas minėjo europiečiams skirtą šventę – Europos dieną. Ją, nors ir kukliai, atšventėme ir mes.

„Kalbos atveria duris į pasaulį“ – taip šiemet Vilkaviškyje buvo pavadinta Europos kalbų diena. 

Kovo pabaigoje Panevėžio jaunimas sužinojo ne vieną scenarijų, kaip turiningai praleisti metus atrandant save!  „Jei tu nežinai ką veiksi per laisvus metus, geriau jų ir neturėk“, - teigia mentorė Agnė. Šis teiginys privertė mane susimastyti, o ką aš iš tiesų veiksiu per savo gap year?

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!