Prisiūk antraštę ir nugalėk melagingas naujienas!

Spausdinti Autorius: Gabija Aurylaitė | 2017-11-20

Veiksmais įrodęs šiuos savo žodžius Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis nugalėjo ne tik jas, bet ir  pirmąjį "Eurodebatų" etapą, kurio metu Šilalėje nestigo įtampos ir diskusijų!

Lapkričio 17 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus  gimnazijoje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“, organizuojamo Jaunimo Europos komandos bei Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje, renginys, kuriame 4 mokiniai  varžėsi dėl geriausiojo oratoriaus bei kovotojo prieš melagingas naujienas titulo. 

Dalyvių idėjas ir iškalbos meną vertino  ir prakaituoti privertusius klausimus uždavė smalsiai nusiteikę žiūrovai bei kompetetinga komisija,kurią sudarė : Jaunimo reikalų koordinatorė Danguolė Jakštienė, ŠRVJOS "Apkskritojo stalo" pirmininkė Guoda Juškaitė, paraėjusių metų nugalėtoja Šilalės rajone Ema Girgždytė, mero patarėja ir JEK alumni Rima Kairytė-Norvilienė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškejo,jog "Eurodebatų" nugalėtoju Šilalėje tapo Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis, pasiūlęs melagingiems  straipsniams prisiūti antraštę, ką padaryti gali padėti ir jo su draugu sukurta išmanioji programėlė!

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti metinėmis IQ žurnalo elektroninėmis prenumeratomis o nugalėtojas Martynas gruodžio 10-11 dienomis keliaus į Vilnių,kur dalyvaus viešojo kalbėjimo mokymuose su šio meno  guru Igoriu Vasiliausku, vakarieniaus su Humoro klubo nariais bei, žinoma, kausis „Eurodebatų“ finale dėl nugalėtojo vardo bei pažintinės kelionės po ES institucijas Briuselyje.

Martynui linkime kuo didžiausios sėkmės Vilniuje ,o visiems kitiems norime padėkoti už NUOSTABIUS pasirodymus ir lauksime Jūsų inovatyvių idėjų bei jų išpildymo artimiausioje ateityje!

Nuotraukų autorė- Ingrida Vitkutė

Komentarai

Kitos naujienos

1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!