Egzaminams ruoštis - į protmūšį

Spausdinti Autorius: Rugilė Užusėnaitė | 2016-12-02

Gruodžio 1 dieną Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos vyriausieji, ketvirtokai, nutarė, kad egzaminams ruoštis gali padėti dalyvavimas protmūšyje apie Europos Sąjungą. Jie turėjo pasukti galvas ir atsakyti į „Europrotų“ tipo klausimus, sukeliančius juoką, nuostabą, o kartais pyktį (ypač klausimais apie maistą).

Kova vyko įnirtinga – I ir II vietos nugalėtojų taškų skaičius skyrėsi tik 2 taškais! O pergalę išplėšė 4a klasės mokiniai.

Klausimai buvo įvairių temų – ES institucijos, ES šalys, menas... Smagiausi pasirodė muzikiniai klausimai – net man pačiai, vedėjai, buvo sunku nustovėti vietoje ir nešokti pagal muziką.

Komisiją, kuri tikrino atsakymus, sudarė M. Kubelevičiūtė ir R. Rusaitė, kurios, dar nežinodamos atsakymų ir į juos nežiūrėdamos, taip pat bandė klausimų metu atspėti atsakymus. Protmūšio dešinioji ranka – I. Dingelytė – pasirūpinusi atsakymų lapais viso protmūšio metu bei nuotraukomis. Žmogus, be kurio pagalbos nebūtų įvykęs renginys – L. Macijauskas –pasirūpinęs visomis detalėmis nuo A iki Z. Be galo dėkoju šiems žmonėms, kurie prisidėjo prie šio renginio įvykdymo ketvirtokams, Jūs esat nuostabūs!

Komentarai

Kitos naujienos

Sausio 5 dieną vienos iš Vilniaus mokyklų mokinių tarybos nariai ir Jaunimo Europos komandos narys Danielius Ilkevič praleido Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo informacijos centre. Ten jaunimas turėjo kompetencijų kėlimo mokymus, paskaitą apie bendrąją skaitmeninę rinką, pranešimą apie Lietuvos moksleivių sąjungos struktūrą ir jos veiklą bei daug daugiau.

Lapkričio 24 d. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“ renginys, kuriame 4 miesto ir 2 rajono mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus titulo. 

Pirmą kartą Kupiškyje vykę „Eurodebatai“kaitino kraują tarp keturių debatuojančių gimnazistų. Intriga buvo didžiulė, nes pirmąją vietą nuo antrosios syrė tik viena dešimtoji balo dalies.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!