Egzaminams ruoštis - į protmūšį

Spausdinti Autorius: Rugilė Užusėnaitė | 2016-12-02

Gruodžio 1 dieną Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos vyriausieji, ketvirtokai, nutarė, kad egzaminams ruoštis gali padėti dalyvavimas protmūšyje apie Europos Sąjungą. Jie turėjo pasukti galvas ir atsakyti į „Europrotų“ tipo klausimus, sukeliančius juoką, nuostabą, o kartais pyktį (ypač klausimais apie maistą).

Kova vyko įnirtinga – I ir II vietos nugalėtojų taškų skaičius skyrėsi tik 2 taškais! O pergalę išplėšė 4a klasės mokiniai.

Klausimai buvo įvairių temų – ES institucijos, ES šalys, menas... Smagiausi pasirodė muzikiniai klausimai – net man pačiai, vedėjai, buvo sunku nustovėti vietoje ir nešokti pagal muziką.

Komisiją, kuri tikrino atsakymus, sudarė M. Kubelevičiūtė ir R. Rusaitė, kurios, dar nežinodamos atsakymų ir į juos nežiūrėdamos, taip pat bandė klausimų metu atspėti atsakymus. Protmūšio dešinioji ranka – I. Dingelytė – pasirūpinusi atsakymų lapais viso protmūšio metu bei nuotraukomis. Žmogus, be kurio pagalbos nebūtų įvykęs renginys – L. Macijauskas –pasirūpinęs visomis detalėmis nuo A iki Z. Be galo dėkoju šiems žmonėms, kurie prisidėjo prie šio renginio įvykdymo ketvirtokams, Jūs esat nuostabūs!

Komentarai

Kitos naujienos

Kelmės rajono gyventojai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti piliečių dialoge su Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu.

Nacionalinė pyragų diena gali asocijuotis ne tik su kepiniais, bet ir tolerancija bei meile gyvūnams.

Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!