Egzaminams ruoštis - į protmūšį

Spausdinti Autorius: Rugilė Užusėnaitė | 2016-12-02

Gruodžio 1 dieną Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos vyriausieji, ketvirtokai, nutarė, kad egzaminams ruoštis gali padėti dalyvavimas protmūšyje apie Europos Sąjungą. Jie turėjo pasukti galvas ir atsakyti į „Europrotų“ tipo klausimus, sukeliančius juoką, nuostabą, o kartais pyktį (ypač klausimais apie maistą).

Kova vyko įnirtinga – I ir II vietos nugalėtojų taškų skaičius skyrėsi tik 2 taškais! O pergalę išplėšė 4a klasės mokiniai.

Klausimai buvo įvairių temų – ES institucijos, ES šalys, menas... Smagiausi pasirodė muzikiniai klausimai – net man pačiai, vedėjai, buvo sunku nustovėti vietoje ir nešokti pagal muziką.

Komisiją, kuri tikrino atsakymus, sudarė M. Kubelevičiūtė ir R. Rusaitė, kurios, dar nežinodamos atsakymų ir į juos nežiūrėdamos, taip pat bandė klausimų metu atspėti atsakymus. Protmūšio dešinioji ranka – I. Dingelytė – pasirūpinusi atsakymų lapais viso protmūšio metu bei nuotraukomis. Žmogus, be kurio pagalbos nebūtų įvykęs renginys – L. Macijauskas –pasirūpinęs visomis detalėmis nuo A iki Z. Be galo dėkoju šiems žmonėms, kurie prisidėjo prie šio renginio įvykdymo ketvirtokams, Jūs esat nuostabūs!

Komentarai

Kitos naujienos

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

Gegužės 8-12 dienomis Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko įvairiausios veiklos, renginiai, konkursai, užsiėmimai ir kt., skirti Europos dienai paminėti. Gegužės 10 d. man teko garbė sudalyvauti visame šitame europietiškame bume ir pravesti užsiėmimą „ES manuoju supratimu“ bei surengti Europrotų turnyrą.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!