Jaunimo Europos komanda http://www.pazinkeuropa.lt/jek/rss-feed <![CDATA[Prisiūk antraštę ir nugalėk melagingas naujienas!]]> Veiksmais įrodęs šiuos savo žodžius Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis nugalėjo ne tik jas, bet ir  pirmąjį "Eurodebatų" etapą, kurio metu Šilalėje nestigo įtampos ir diskusijų!

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/prisiuk-antraste-ir-nugalek-melagingas-naujienas-1695
<![CDATA[Panevėžiečiai žino, kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje]]> Lapkričio 16 d. Panevėžyje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“ renginys, kuriame 5 miesto ir rajono mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus titulo.

Visi jaunuoliai pasisakė pagrindine projekto tema Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/panevezieciai-zino-kaip-nepasiklysti-melagingu-naujienu-pasaulyje-1694
<![CDATA[Susipažinkite su #eurodebatų dalyviais Panevėžyje]]> #Eurodebatai lapkričio mėnesį vyks >20 Lietuvos miestų. Panevėžyje „Eurodebatai“ vyks lapkričio 16 d. 16 val. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10). Dalyviai debatuos tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir varžysis dėl vietos „Eurodebatų“ finale Vilniuje,  kelionių į Briuselį ir dar dėl daug kitų prizų. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/susipazinkite-su-eurodebatu-dalyviais-1692
<![CDATA[Artėja „Eurodebatai“ Kupiškyje]]> Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/arteja-eurodebatai-kupiskyje-1690
<![CDATA[Įvadiniai #JaunimoEuroposKomandos mokymai 2017]]> Kaip ir kiekvienais metais, šiemet vyko #JaunimoEuroposKomanda įvadiniai mokymai. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/ivadiniai-jaunimoeuroposkomandos-mokymai-2017-1682
<![CDATA[Paskelbti kandidatai, kurie kviečiami į Jaunimo Europos komandos mokymus]]> Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Jaunimo Europos komandos alumni nariais atrinko 19 kandidatų, kuriuos kviečia rugpjūčio 21–25 d. dalyvauti įvadiniuose JEK narių mokymuose.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/paskelbti-kandidatai-kurie-kvieciami-i-jaunimo-europos-komandos-mokymus-1685
<![CDATA[Jaunimo Europos komandos atrankos pirmo etapo rezultatai]]> Į Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje kvietimą prisijungti prie Jaunimo Europos komandos atsiliepė 72 jauni žmonės iš visos Lietuvos. Pirmojo etapo metu atrankos dalyvių anketas vertino JEK alumni nariai. Vykdant atranką buvo atsižvelgta į kandidatų motyvaciją veikti Jaunimo Europos komandoje bei patirtį ir įgūdžius, reikalingus Jaunimo Europos komandos veiklai vykdyti. Skelbiame sąrašą kandidatų, kurie yra pakviesti dalyvauti antrajame atrankos etape.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/jaunimo-europos-komandos-atrankos-pirmo-etapo-rezultatai-1680
<![CDATA[Tapk Jaunimo Europos komandos nariu!]]> Iki birželio 11 d. ieškome aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 15–22 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie, bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, dalytųsi savo žiniomis apie ES ir jos galimybes.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/tapk-jaunimo-europos-komandos-nariu-1632
<![CDATA[Susitikimas su EST savanoriais]]> Saulėtą ketvirtadienio popietę jaunimas rinkosi atviroje jaunimo erdvėje ir turėjo puikią galimybę susipažinti su Europos savanorių tarnybos savanoriais! Juk sužinoti viską iš pirmų lūpų yra žymiai naudingiau. Susitikimo metu savo patirtimis dalysis savanoriai iš Panevėžio ir savanoriai, kurie dabar atlieką tarnybą Panevėžyje.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/susitikimas-su-est-savanoriais-1677