Jaunimo Europos komanda http://www.pazinkeuropa.lt/jek/rss-feed <![CDATA[„Baigiau mokyklą. O kas dabar?“ 3 dalis]]> Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/baigiau-mokykla-o-kas-dabar-3-dalis-1705
<![CDATA[Šakiečiai detonavo melagingų naujienų bombas]]> Lapkričio 22 dieną Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje vyko ,,Eurodebatai”.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/sakieiciai-detonavo-melagingu-naujienu-bombas-1698
<![CDATA[Prisiūk antraštę ir nugalėk melagingas naujienas!]]> Veiksmais įrodęs šiuos savo žodžius Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis nugalėjo ne tik jas, bet ir  pirmąjį "Eurodebatų" etapą, kurio metu Šilalėje nestigo įtampos ir diskusijų!

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/prisiuk-antraste-ir-nugalek-melagingas-naujienas-1695
<![CDATA[Panevėžiečiai žino, kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje]]> Lapkričio 16 d. Panevėžyje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“ renginys, kuriame 5 miesto ir rajono mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus titulo.

Visi jaunuoliai pasisakė pagrindine projekto tema Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/panevezieciai-zino-kaip-nepasiklysti-melagingu-naujienu-pasaulyje-1694
<![CDATA[Apie melagingas naujienas diskutavo ir Naujosios Akmenės moksleiviai]]> Lapkričio 16 dieną Naujojoje Akmenėje įvyko „Eurodebatai“! 3 Naujosios Akmenės moksleiviai diskutavo tema „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir bandė įrodyti, kad jų idėjos geriausios.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/apie-melagingas-naujienas-diskutavo-ir-naujosios-akmenes-moksleiviai-1696
<![CDATA[Susipažinkite su #eurodebatų dalyviais Panevėžyje]]> #Eurodebatai lapkričio mėnesį vyks >20 Lietuvos miestų. Panevėžyje „Eurodebatai“ vyks lapkričio 16 d. 16 val. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10). Dalyviai debatuos tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir varžysis dėl vietos „Eurodebatų“ finale Vilniuje,  kelionių į Briuselį ir dar dėl daug kitų prizų. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/susipazinkite-su-eurodebatu-dalyviais-1692
<![CDATA[Artėja „Eurodebatai“ Kupiškyje]]> Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius atvykti į „Eurodebatų“ renginį Kupiškyje

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/arteja-eurodebatai-kupiskyje-1690
<![CDATA[Įvadiniai #JaunimoEuroposKomandos mokymai 2017]]> Kaip ir kiekvienais metais, šiemet vyko #JaunimoEuroposKomanda įvadiniai mokymai. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/ivadiniai-jaunimoeuroposkomandos-mokymai-2017-1682
<![CDATA[Paskelbti kandidatai, kurie kviečiami į Jaunimo Europos komandos mokymus]]> Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Jaunimo Europos komandos alumni nariais atrinko 19 kandidatų, kuriuos kviečia rugpjūčio 21–25 d. dalyvauti įvadiniuose JEK narių mokymuose.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/paskelbti-kandidatai-kurie-kvieciami-i-jaunimo-europos-komandos-mokymus-1685