Jaunimo Europos komanda http://www.pazinkeuropa.lt/jek/rss-feed <![CDATA[Prasidėjo atranka į Jaunimo Europos komandą!]]> Iki birželio 21 d. ieškome aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 15–22 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie, bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, dalytųsi savo žiniomis apie ES ir jos galimybes.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/prasidejo-registracija-tapti-jaunimo-europos-komandos-nariu-1717
<![CDATA[Europos dienos renginiai Panevėžyje]]> 1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/europos-dienos-renginiai-panevezyje-1711
<![CDATA[Nacionalinis „Europrotų“ finalas]]> Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/nacionalinis-europrotu-finalas-1708
<![CDATA[„Baigiau mokyklą. O kas dabar?“ 3 dalis]]> Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/baigiau-mokykla-o-kas-dabar-3-dalis-1705
<![CDATA[Šakiečiai detonavo melagingų naujienų bombas]]> Lapkričio 22 dieną Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje vyko ,,Eurodebatai”.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/sakieiciai-detonavo-melagingu-naujienu-bombas-1698
<![CDATA[Prisiūk antraštę ir nugalėk melagingas naujienas!]]> Veiksmais įrodęs šiuos savo žodžius Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis nugalėjo ne tik jas, bet ir  pirmąjį "Eurodebatų" etapą, kurio metu Šilalėje nestigo įtampos ir diskusijų!

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/prisiuk-antraste-ir-nugalek-melagingas-naujienas-1695
<![CDATA[Panevėžiečiai žino, kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje]]> Lapkričio 16 d. Panevėžyje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“ renginys, kuriame 5 miesto ir rajono mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus titulo.

Visi jaunuoliai pasisakė pagrindine projekto tema Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/panevezieciai-zino-kaip-nepasiklysti-melagingu-naujienu-pasaulyje-1694
<![CDATA[Apie melagingas naujienas diskutavo ir Naujosios Akmenės moksleiviai]]> Lapkričio 16 dieną Naujojoje Akmenėje įvyko „Eurodebatai“! 3 Naujosios Akmenės moksleiviai diskutavo tema „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir bandė įrodyti, kad jų idėjos geriausios.

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/apie-melagingas-naujienas-diskutavo-ir-naujosios-akmenes-moksleiviai-1696
<![CDATA[Susipažinkite su #eurodebatų dalyviais Panevėžyje]]> #Eurodebatai lapkričio mėnesį vyks >20 Lietuvos miestų. Panevėžyje „Eurodebatai“ vyks lapkričio 16 d. 16 val. atviroje jaunimo erdvėje bibliotekoje (Vasario 16-osios g. 10). Dalyviai debatuos tema: „Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje?“ ir varžysis dėl vietos „Eurodebatų“ finale Vilniuje,  kelionių į Briuselį ir dar dėl daug kitų prizų. 

]]>
http://www.pazinkeuropa.lt/jek/susipazinkite-su-eurodebatu-dalyviais-1692