Šakiečiai detonavo melagingų naujienų bombas

Spausdinti Autorius: Deimantė Bakaitytė | 2017-11-26

Lapkričio 22 dieną Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje vyko ,,Eurodebatai”. Debatuose dalyvavo: Rasa Kriščiūnaitė, Viktorija Pavalkytė, Kotryna Stankaitytė, Jonas Vaikšnoras. Dalyviai išsakė savo idėjas tema: ,,Kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje”.

,,Eurodebatų” renginys nebūtų įvykęs be išsilavinusių bei neieškančių žodžių kišenėje, rimtų komisijos vyrų: Šakių ,,Žiburio“ bei Lukšių Vinco Grybo gimnazijos istorijos mokytojo Dariaus Jakavičiaus, Šakių rajono savivaldybės tarybos nario, ūkininko Tomo Skaizgirio, Šakių jaunimo organizacijos ,,Apskritojo stalo“ pirmininko bei Šakių rajono savivaldybės tarybos nario Tautvydo Šukio, vicemero Bernardino Petro Vainiaus. Jie vertino dalyvių idėjų kūrybiškumą, įtaigumą.

Žiūrovai uždavė klausimus, rinko šauniausią dalyvį. Nedidele persvara laimėjo Kotryna Stankaitytė. Ji dalyvaus finale Vilniuje, kur varžysis dėl pagrindinio prizo - kelionės į ES institucijas Briuselyje.

JEK narė Deimantė

Komentarai

Kitos naujienos

Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Veiksmais įrodęs šiuos savo žodžius Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistas Martynas Dargis nugalėjo ne tik jas, bet ir  pirmąjį "Eurodebatų" etapą, kurio metu Šilalėje nestigo įtampos ir diskusijų!

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!