Savanorystės diena Šilalėje

Spausdinti Autorius: Modestas Gudauskas | 2015-12-05

Gruodžio 5 d., kuomet pasaulyje minima Tarptautinė Savanorystės diena, Šilalėje vyko daug renginių jaunimui, organizacijų vadovams, miesto bendruomenei ir svečiams.

Penktadienį teko lankytis net trijuose skirtinguose renginiuose ir pasakoti apie savanorystės geruosius pavyzdžius ir naudą bendruomenei. Pristačiau tris veiklas, kuriose savanoriauju ir pasakojau, kodėl aš tai darau. Visų pirma dalyvauvau ligoninių asociacijos renginyje, kurioje dalinausi savo jau dvejus metus trunkančia savanoryste Šilalės rajono ligoninėje. Vėliau kituose renginiuose organizacijų atstovams, rajono savivaldybei, jaunimui, pristačiau Jaunimo Europos komandą ir jos veiklą. 

Daugeliui renginių dalyvių kilo naujos idėjos, kaip jie galėtų susieti savo organizacijų veiklą su savanoriais. Taip pat juos labai sudomino JEK veikla ir siūloma pagalba, informacijos teikimas, renginių organizavimas. Tikiuosi, kad Šilalėje savanorystės diena taps tradicija ir rajono jaunimas dar aktyviai jungsis į savanorišką veiklą.

Mano nuomone, savanorystė yra labai kilnus dalykas, kuris padeda pažinti save, tobulėti, gerai praleisti laiką ir tai nepasveriama investicija į savo ateitį.

Komentarai

Kitos naujienos

1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Saulėtą ketvirtadienio popietę jaunimas rinkosi atviroje jaunimo erdvėje ir turėjo puikią galimybę susipažinti su Europos savanorių tarnybos savanoriais! Juk sužinoti viską iš pirmų lūpų yra žymiai naudingiau. Susitikimo metu savo patirtimis dalysis savanoriai iš Panevėžio ir savanoriai, kurie dabar atlieką tarnybą Panevėžyje.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!