Skelbiami fotokonkurso „Europa – tai AŠ“ nugalėtojai!

Spausdinti Autorius: Matas Grabauskas | 2014-02-19

Daugiausiai – net per 1480 – „Like“ socialiniame tinkle „Facebook“ surinko ir viena iš konkurso nugalėtojų skelbiama Greta Lodaitė

Autorė fotografiją apibūdina taip:
„Šia nuotrauka norėjau parodyti, kad žmogus yra laisvas, gali daryti ką nori. Europa – tai aš, vienas žmogus aprėpiantis visą miestą, kaip ir parodyta nuotraukoje.“Po ilgų svarstymų, konkurso organizacinė komisija taip pat tarė savo žodį. Nors kone visos konkursui pateiktos nuotraukos yra kūrybiškos, atspindi europinio identiteto temą, komisijos nuomone, būtent Vytenis Zabulionis yra vertas konkurso nugalėtojo vardo.

Autoriaus komentaras: „Nuotraukoje sudarytas koliažas iš įvairių nuotraukų, susijusių su Europa, ir atvaizduota ant Europos Sąjungos piliečio, parodant, jog jis, kad ir netiesiogiai, bet yra Europos dalis.“


Visas konkurse dalyvavusias nuotraukas galite peržiūrėti paspaudę čia.

Su konkurso laimėtojais susisieksime asmeniškai.

Komentarai

Kitos naujienos

Kelmės rajono gyventojai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti piliečių dialoge su Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu.

Nacionalinė pyragų diena gali asocijuotis ne tik su kepiniais, bet ir tolerancija bei meile gyvūnams.

1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!