Tolerantiški mes, tolerantiška Europa

Spausdinti Autorius: Saulė Šimonytė | 2014-11-17

Neabejoju, jog visi žinote ar bent girdėjote, kad lapkričio 16 diena yra tarptautinė tolerancijos diena. Šį kartą nusprendėme ją paminėti drauge su Vilkaviškio rajono mokinių taryba, sukviesdami visas rajono mokyklas dalyvauti akcijoje, skatinančioje toleranciją. Džiugu, kad mokyklos aktyviai dalyvavo, mokiniai parodė savo išmonę, taip pat pamąstė ir apie tai, kad tolerantiškais reikia būti kasdien, o ne tik minint šią dieną. Juk tik taip sukursime tolerantišką aplinką Lietuvoje ir Europoje.

Komentarai

Kitos naujienos

Įstatymų nesilaikantis nusikaltėlis ar penkiametis viltimi spindinčiomis akimis? Kas iš tikrųjų yra pabėgėlis?  Atsakymo į šį klausimą Šilalėje ieškojo tarptautinio mainų projekto dalyviai iš Lenkijos, Lietuvos bei Vokietijos spalio 18 d., dalyvavę čia organizuotame simuliaciniame žaidime „Priversti bėgti“.

Kokios vertybės vienija Europos Sąjungos šalis nares? Kuo skiriasi ES Taryba nuo Europos Tarybos? Ar Europos Sąjunga tėra ekonominė bendrija? Į panašius klausimus praeitą savaitę bandė atsakyti Bernardo Brazdžionio pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!