Turnyro „EurOpa“ FINALAS Marijampolėje

Spausdinti Autorius: Šarūnė Petrošiūtė | 2013-02-25

EurOpa“ – tai žaidimas, skirtas pažinti Europos šalių kultūrą bei patikrinti jau turimas žinias apie Europos Sąjungą. Žaisdami ir keliaudami po šalis, neišvengsite netikėtų likimo vingių, tarpusavio konkurencijos ir nenumatytų išlaidų.

Vasario 23 dieną Marijampolėje, dėl pirmosios vietos turnyro „EurOpa“ finale, atvyko kovoti net 3 komandos: Alytaus, Kalvarijos bei Marijampolės. Kelias į finalą nebuvo labai lengvas, komandos turėjo laimėti pusfinalį, kuris vyko jų gimtąjame mieste. Laimėti nebuvo taip paprasta, neužteko daug žinoti apie Europos Sąjungą, prireikė ir sėkmingos rankos! Finale rungėsi itin stiprios komandos, iki pat kovos pabaigos nebuvo aišku, kas vis dėlto užims pirmąją vietą. Po įtempos kovos pirmą vietą laimėjo - Kalvarijos komanda, antrieji liko - Marijampoliečiai ir paskutinią garbingąją vietą užėmė - Alytaus komanda. Visos komandos buvo apdovanotos šauniais, rėmėjų įsteigtais prizais.

Tikiuosi, kad tai buvo tik pradžia Alytaus bei Kalvarijos Jaunimo Europos komandos narių bendradarbiavimui.

 

Renginio rėmėjai:

Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“

ARVI įmonių grupė

UAB „Mantinga“

 

Finalo akimirkos:

 

Komentarai

Kitos naujienos

Šių metų Europos jaunimo savaitės (EJS) tema - jaunų žmonių dalyvavimas darbo rinkoje ir visuomenės gyvenime. Apie tai ir diskutavome gegužės 8 dieną prie Talkšos ežero jaunimo piknike, kuriame jaunuoliai žaidė, bendravo ir iškylavo!

Ar žinai, kas yra vystomasis bendradarbiavimas ir kodėl šiais metais tiek daug apie jį kalbama? Nežinai?! Ech, gegužės 6 dieną tau reikėjo būti čia - interaktyviame orientaciniame žaidime Šiaulių mieste, kurio tema siejosi su Europos metais vystymuisi!

Europos dieną bei Europos Jaunimo Savaitę  troškūniečiai minėjo su trenksmu. Nepakartojamai gražią bei šiltą šeštadienio dieną,  šešios komandos susirinko į Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos kiemą, siekdami vieno tikslo – įrodyti, jog jų komanda pati geriausia. Visus jaunus žmones subūrė Europos dienai skirtas „ActionBound“ ralis Troškūnuose arba – orientacinės kitaip.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!