Turnyro „EurOpa“ FINALAS Marijampolėje

Spausdinti Autorius: Šarūnė Petrošiūtė | 2013-02-25

EurOpa“ – tai žaidimas, skirtas pažinti Europos šalių kultūrą bei patikrinti jau turimas žinias apie Europos Sąjungą. Žaisdami ir keliaudami po šalis, neišvengsite netikėtų likimo vingių, tarpusavio konkurencijos ir nenumatytų išlaidų.

Vasario 23 dieną Marijampolėje, dėl pirmosios vietos turnyro „EurOpa“ finale, atvyko kovoti net 3 komandos: Alytaus, Kalvarijos bei Marijampolės. Kelias į finalą nebuvo labai lengvas, komandos turėjo laimėti pusfinalį, kuris vyko jų gimtąjame mieste. Laimėti nebuvo taip paprasta, neužteko daug žinoti apie Europos Sąjungą, prireikė ir sėkmingos rankos! Finale rungėsi itin stiprios komandos, iki pat kovos pabaigos nebuvo aišku, kas vis dėlto užims pirmąją vietą. Po įtempos kovos pirmą vietą laimėjo - Kalvarijos komanda, antrieji liko - Marijampoliečiai ir paskutinią garbingąją vietą užėmė - Alytaus komanda. Visos komandos buvo apdovanotos šauniais, rėmėjų įsteigtais prizais.

Tikiuosi, kad tai buvo tik pradžia Alytaus bei Kalvarijos Jaunimo Europos komandos narių bendradarbiavimui.

 

Renginio rėmėjai:

Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“

ARVI įmonių grupė

UAB „Mantinga“

 

Finalo akimirkos:

 

Komentarai

Kitos naujienos

Sausio 25 dieną Kauno technologijų universitete vyko neeilinė Lietuvos mokinių parlamento sesija. Kadangi pačiai teko būti šio projekto dalimi, LMP nare, žinau, jog JEK ir Lietuvos mokinių parlamentas turi daug bendrų idėjų. Pasinaudojau puikia proga ir neeilinės sesijos dalyviams pristačiau Jaunimo Europos komandą, jos veiklą ir prioritetus.

Pačią pirmą šių metų dieną mokykloje lietuvių kalbos pamokos metu organizavau Europos kalbų protmūšį.

Platelių gimnazijoje gruodžio 11 d. organizavau protmūšį, skirtą pasiruošti „Eurolygai“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!