Turnyro „EurOpa“ FINALAS Marijampolėje

Spausdinti Autorius: Šarūnė Petrošiūtė | 2013-02-25

EurOpa“ – tai žaidimas, skirtas pažinti Europos šalių kultūrą bei patikrinti jau turimas žinias apie Europos Sąjungą. Žaisdami ir keliaudami po šalis, neišvengsite netikėtų likimo vingių, tarpusavio konkurencijos ir nenumatytų išlaidų.

Vasario 23 dieną Marijampolėje, dėl pirmosios vietos turnyro „EurOpa“ finale, atvyko kovoti net 3 komandos: Alytaus, Kalvarijos bei Marijampolės. Kelias į finalą nebuvo labai lengvas, komandos turėjo laimėti pusfinalį, kuris vyko jų gimtąjame mieste. Laimėti nebuvo taip paprasta, neužteko daug žinoti apie Europos Sąjungą, prireikė ir sėkmingos rankos! Finale rungėsi itin stiprios komandos, iki pat kovos pabaigos nebuvo aišku, kas vis dėlto užims pirmąją vietą. Po įtempos kovos pirmą vietą laimėjo - Kalvarijos komanda, antrieji liko - Marijampoliečiai ir paskutinią garbingąją vietą užėmė - Alytaus komanda. Visos komandos buvo apdovanotos šauniais, rėmėjų įsteigtais prizais.

Tikiuosi, kad tai buvo tik pradžia Alytaus bei Kalvarijos Jaunimo Europos komandos narių bendradarbiavimui.

 

Renginio rėmėjai:

Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“

ARVI įmonių grupė

UAB „Mantinga“

 

Finalo akimirkos:

 

Komentarai

Kitos naujienos

Mažesniuose miestuose, tokiuose kaip Telšiai, galimybių gyvai padiskutuoti turime tiek mažai, kiek ir naujų, gerai apmokamų darbo vietų. Todėl nusprendžiau situaciją pakeisti, subūriau savanorių komandą ir kartu nusprendėme suorganizuoti tokį renginį, kuriame įžymūs žmonės tampa draugais ir atsako į kiekvieną klausimą.

Kauno Santaros gimnazijos vienuoliktokams lapkričio 17 d. papasakojau, kas yra Jaunimo Europos komanda, organizavau diskusiją, ką jiems reiškia Europos Sąjunga ir suteikiau galimybę jiems patikrinti savo žinias.

2014 m. lapkričio 11 d. lankiausi Kauno r. Kulautuvos sanatorinėje mokykloje ir vyresniųjų klasių mokiniams pravedžiau  protų mūšį apie Europos Sąjungą „Kas ta Europa?“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!