Turnyro „EurOpa“ FINALAS Marijampolėje

Spausdinti Autorius: Šarūnė Petrošiūtė | 2013-02-25

EurOpa“ – tai žaidimas, skirtas pažinti Europos šalių kultūrą bei patikrinti jau turimas žinias apie Europos Sąjungą. Žaisdami ir keliaudami po šalis, neišvengsite netikėtų likimo vingių, tarpusavio konkurencijos ir nenumatytų išlaidų.

Vasario 23 dieną Marijampolėje, dėl pirmosios vietos turnyro „EurOpa“ finale, atvyko kovoti net 3 komandos: Alytaus, Kalvarijos bei Marijampolės. Kelias į finalą nebuvo labai lengvas, komandos turėjo laimėti pusfinalį, kuris vyko jų gimtąjame mieste. Laimėti nebuvo taip paprasta, neužteko daug žinoti apie Europos Sąjungą, prireikė ir sėkmingos rankos! Finale rungėsi itin stiprios komandos, iki pat kovos pabaigos nebuvo aišku, kas vis dėlto užims pirmąją vietą. Po įtempos kovos pirmą vietą laimėjo - Kalvarijos komanda, antrieji liko - Marijampoliečiai ir paskutinią garbingąją vietą užėmė - Alytaus komanda. Visos komandos buvo apdovanotos šauniais, rėmėjų įsteigtais prizais.

Tikiuosi, kad tai buvo tik pradžia Alytaus bei Kalvarijos Jaunimo Europos komandos narių bendradarbiavimui.

 

Renginio rėmėjai:

Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“

ARVI įmonių grupė

UAB „Mantinga“

 

Finalo akimirkos:

 

Komentarai

Kitos naujienos

Kokios vertybės vienija Europos Sąjungos šalis nares? Kuo skiriasi ES Taryba nuo Europos Tarybos? Ar Europos Sąjunga tėra ekonominė bendrija? Į panašius klausimus praeitą savaitę bandė atsakyti Bernardo Brazdžionio pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija kartu su Jaunimo Europos komanda Jonavoje kviečia dalyvauti fotografijų (filmuko) kūrimo konkurse „Europos Sąjunga šalia manęs“.

Balandžio 11 dieną Telšiuose vykęs stalo žaidimo „EurOpa“ turnyras prikaustė kelių žaidėjų dėmesį. „Žaidžiame pirmą kartą, o sprendžiant iš pirmųjų klausimų – bus sunku“, sako dalyviai vos trečią sykį išridenus kauliukus. Vystantis žaidimo eigai, didėja azartas, tad klausimų sunkumas jau nebesvarbus – svarbiausia – nenustoti bandyti. Patalpa prisipildo juoko garsais, o tai pritraukia ir kitų patalpoje buvusių žmonių susidomėjimą.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!