Viktorina Marijampolėje „1,2,3 STARTAS!“

Spausdinti Autorius: Šarūnė Petrošiūtė | 2013-09-13

Šių mokslo metų startas - VIKTORINA!

Rugsėjo 19 dieną trijose Marijampolės gimnazijose vyks viktorina apie Europos Sąjungos institucijas, vadovus ir kt. Turėsi galimybę ne tik įrodyti savo žinias apie ES, bet ir sužinosi kas yra Jaunimo Europos komanda, ką ji veikia ir kas yra jos narė Marijampolėje.

 

Tad nesnausk! Suburk 4-6 asmenų komandą, kreipkis į mokyklos mokinių tarybą ir registruok savo komandą bei laimėk prizus!

 


Trumpa programa:

  • Jaunimo Europos komandos pristatymas
  • Viktorina (3 etapai)
  • Apdovanojimai

Renginys vyks: Marijonų gimnazijoje (7 pamokos metu), Rygiškių Jono gimnazijoje (8 pamokos metu), Sūduvos gimnazijoje (6 pamokos metu).

 

Organizatoriai: Jaunimo Europos komanda.

Partneriai: Marijonų gimnazijos, Rygiškių Jono gimnazijos bei Sūduvos gimnazijos mokinių tarybos/parlamentai.

Rėmėjai: Europe Direct informacinis centras Marijampolėje

 

Ačiū Jiems!

 

Komentarai

Kitos naujienos

Kelmės rajono gyventojai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti piliečių dialoge su Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu.

Nacionalinė pyragų diena gali asocijuotis ne tik su kepiniais, bet ir tolerancija bei meile gyvūnams.

1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!