Viskas turi pradžią ir pabaigą

Spausdinti Autorius: Justas Varanavičius | 2015-12-09

„12 antradienių? Neįmanoma, niekaip, be šansų..“ – mintys, kurios sukosi galvoje sužinojus, kad vesiu 12 Auksinio Europroto turnyrų. Dabar į šitą skaičiu žiūriu su ilgesiu ir svarstau, kodėl laikas bėga taip greitai?

Šį sezoną sulaukėme ne tik begalo daug dalyvių, bet ir labai stiprių, galingų komandų, kurios žaidė labai lygiai ir niekada nebuvo aišku, kas bus sezono laimėtojas. Tačiau beveik trys mėnesiai prabėgo ir jau šiandien žinome, kas pagaliau jais tapo. Pasižiūrėkime: 

1 vieta – „Jaunimiečiai“ (575t.) – komanda su meru priešakyje. Visą laiką dalyvavę ir niekada neužleidę bendros lentelės pirmos vietos pozicijos galėjo džiaugtis pagrindiniu prizu.

2 vieta – „INCOGNITO“ (560t.) – niekada į savo kompaniją vyrų neįsileidusi komanda. Praleidusios pirmuosius du turnyrus, „INCOGNITO“ parodė, kad yra rimtos pretendentės į pirmąją vietą. Iš 10 dalyvautų turnyrų ši komanda pirmoje vietoje buvo net 5 kartus. Visgi, moterys liko antros, tačiau ne vieno širdyje jos užsitikrino pirmąją vietą.

3 vieta – „Štombergs“ (535t.) – begalo nepastovi komanda. Vieną turnyrą laimėję „Štombergs“, kitame jau būdavo lentelės apačioje, tada susiimdavo, pakildavo į viršų, bet vėl apsidžiaugę nusileisdavo į apačią. Tačiau nepaisant nepastovumo, „Štombergs“ komanda  visada buvo  optimistiška  ir gerai nusiteikusi. Įdomu tai, kad ši komanda buvo turbūt vienintelė, kuri nesikabinėjo nei dėl vieno taškelio. Ačiū Jums!

4 vieta – „Nežinau“ (528t.)
5 vieta – „Buratinas“ (502t.)
6 vieta – „Wikipedia“ (484t.)
7 vieta – „Google“ (432t.)
8 vieta – „Bumsiai“ (425t.)
9 vieta – „EMEMDEMSAI“ (414t.)
10 vieta – „Vanagai“ (385t.)
11 vieta – „Pimpačkiukai“ (224t.)

Didelis AČIŪ visoms dalyvavusioms komandoms už gerus žodžius, pastabas, nuostabią nuotaiką ir begalo gerą atmosferą, kurios antradienio vakarais pasiilgs nė vienas! Iki kitų susitikimų! 

Komentarai

Kitos naujienos

1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas (Robert Schuman) iškėlė suvienytos Europos idėją. Paryžiuje pasakytoje kalboje jis pasiūlė naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, kuris užtikrintų taiką tarp Europos tautų. Šis, Šumano deklaracijos pavadinimu žinomas, pasiūlymas laikomas Europos Sąjungos pradžia. Vėliau, 1985 m., Milane vykusiame ES aukščiausiojo lygio susitikime buvo nuspręsta gegužės 9-ąją švęsti Europos dieną.

Kovo 24 d. nacionaliniame Europrotų finale susirungė 24 komandos iš 21 miesto ir miestelio dėl pagrindinių žaidimo prizų - pažintinių kelionių į Briuselį. Už šį įsteigtą prizą esame dėkingi Europos Parlamento nariams Vilijai Blinkevičiūtei ir Viktorui Uspaskichui.

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!