Žymė: europrotai

Rodyti naujesnes

Dar tik neseniai Varėnoje pasibaigė „Auksiniai Europrotai“, kurio paskutinis etapas vyko per moksleivių atostogas, tačiau nė viena komanda nepatingėjo sudalyvauti šiame etape – jame tiesiog virte virė emocijos, ginčai, skambėjo juokas, laimės ir liūdesio šauksmai sužinojus teisingą atsakymą į klausimą bei įtampa, išsilaikiusi iki pat pabaigos ir skatinusi dalyvius nepasiduoti!

Lauktai ir netikėtai greitai atėjo spalio 27 - diena, kai Plungės kultūros centro ramybę paskutinį kartą drumstė miestiečių protų sukimas. Visus keturis spalio mėnesio antradienio vakarus plungiškius burtis kvietė „Auksiniai Europrotai“.

Atrodo vos kątik prasidėję Auksinių Europrotų turnyrai jau įpusėjo savo sezoną.  Bėgant laikui paaiškėjo ir pagrindinės 11 komandų, kurios nepraleidžia jau ketvirto turnyro iš eilės ir yra pasiruošusios rimtai pakovoti dėl Auksinių Europrotų titulo arba bent kuo aukštesnės  vietos lentelėje. Būta visko: nuopuolių, pakilimų, džiaugsmo, susimąstymo, juoko. O kaip  lentelė atrodo po šešių turnyrų?

„Auksiniai Europrotai" neaplenkė ir Panevėžio, todėl jau net tris antradienio vakarai iš eilės protų kovų dalyviams buvo kupini gerų emocijų, džiaugsmo, nedidelio nusivylimo, tačiau neabejotinai įdomūs ir azartiški!

Ką gi veikti nykiais ir rudeniškais antradienio vakarais? Atsakymas labai paprastas - jungtis į „Auksinių Europrotų“ žaidimą! 

Ką simbolizuoja auksas? Paprastas klausimas ir tūkstančiai atsakymų. Tačiau antradieniais įvairiuose Lietuvos miestuose šis žodis simbolizuoja tikrai įspūdingą žmonių mąstymą ir gudrumą. 

Stebuklingi antradieniai? Taip, perskaitėte teisingai!  Rugsėjo 22-ąją išaušo pirmasis toks antradienis iš dvylikos, kai po mokyklos ir darbų į R. Grotuzo kavinę Akmenėje susirinko mano kraštiečiai, norintys pademonstuoti savo žinias, kadangi ten vyko „Auksinių Europrotų“ turnyras.

Lapkričio trečiadienių vakarai prikėlė Ventos miestelį naujam gyvenimui. Čia rinkosi azartiškiausi, aktyviausi ir patys protingiausi Akmenės rajono gyventojai, norintys pelnyti „Europrotų“ 2014 m. rudens sezono nugalėtojų titulą.

Nuo vasario 26 dienos iki kovo 19 dienos keturis trečiadienius iš eilės Vilkaviškyje vyko europrotų turnyras. 

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!