Žymė: galimybės

Rodyti naujesnes

Rugpjūčio 21 - 23 dienomis Palangoje jau trečiąjį kartą įvyks Jaunųjų žurnalistų festivalis „Dramblys 2015“. Šiais metais organizatoriai žurnalistiką susies ne tik su gyvūnu - drambliu, bet ir su maistu. Norintieji sužinoti kuo panašus žurnalistas ir dramblys bei kuo čia dėtas maistas turėtų suskubti registruotis, nes registracija į Jaunųjų žurnalistų festivalį "Dramblys 2015" uždaroma jau rugpjūčio 17 dieną. Jaunųjų žurnalistų susitikime susirinks kelios dešimtys jaunųjų žurnalistų pasirengusių tapti orios ir garbios žurnalistikos puoselėtojais.

Praeitą trečiadienį G. Petkevičaitės - Bitės viešojoje bibliotekoje vykusiame renginyje „Mūsų, ES piliečių, galimybės" panevėžiečiai turėjo puikią progą susipažinti su savo teisėmis ir galimybėmis, kaip jomis pasinaudoti. Išgirdo apie atnaujintą programą „Erasmus+" ir pasiklausė jaunimo mainų dalyvės įspūdžių bei patarimų.

Sausio 17 d. Platelių gimnazijoje 1g. ir 2 g. mokiniai turėjo progą dalyvauti interaktyvioje paskaitoje su nauja, bet laikina mokytoja. Pirmą kartą Eglė Viliūtė (aš) išbandė savo svajonių profesiją.

Praėjo vieneri metai būnant Jaunimo Europos komandos (JEK) nare. Per šį laikotarpį buvo visko: susipažinau su daugybe jaunų ir talentingų žmonių, praplėčiau savo žinias apie Europą ir jaunimo politiką ES, aplankiau ne tik Lietuvos miestus, bet ir Europos Sąjungos širdimi laikomą Briuselį. 

Ką galėčiau rinktis? Kokios mano galimybės? Kas man gali padėti siekiant suprasti, ką noriu veikti gyvenime? Į šiuos ir kitus klausimus ieškojome atsakymų Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje ir Raseinių rajono Ariogalos gimnazijoje kartu su vyresnių klasių gimnazistais 2013 m. vasario 20 ir kovo 7 dienomis.

Sausio 24-25 dieną į Radviliškį sugūžėjo būrelis mokinukų: ir iš paties miestelio, ir iš jo apskrities, ir net iš už daugiau nei šimto kilometrų esančio Kauno. Čia pirmą kartą istorijoje vyko tarpinė Mokomojo Europos Parlamento (MEP) sesija. Čia turėjau galimybę su savo kolege Dobile pasidalinti ne tik informacija, kas yra Jaunimo Europos Komanda (JEK), tačiau ir truputį papasakoti apie jaunimo galimybes Europos Sąjungoje (ES). 

2012 metų lapkričio 30 - gruodžio 2 dienomis Šiauliuose organizuojama neeilinė Mokomojo Europos Parlamento (MEP) sesija studentams!

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!