Žymė: kelionės

Rodyti naujesnes

Dažnai girdi, kad mokslo metais keliauti neįmanoma? O gal galvoji, kad į Europos Parlamentą patekti paprastam mirtingajam yra neįmanoma? Visa tai yra netiesa ir vienam Jaunimo Europos nariui Lukui Kaminskiui teko šias speliones išsklaidyti.

„Man labai smagu, kad apie toleranciją kalbama ne tik tada, kai būna tarptautinė tolerancijos diena, bet ir vėliau. Juk tai svarbi problema ne tik tą savaitę, bet visus metus." - po pamokos su Jaunimo Europos komandos nare Juste, kalbėjo pirmokė. 

Gražią ir saulėtą trečiadienio popietę Platelių jaunimas keliavo po vieną iš senųjų žemynų, žaisdami stalo žaidimą „EurOpa“.

Kas nutinka, kai kelios dešimtys jaunų, aktyvių ir energingų ES žinovų atsiduria ES institucijose? Įspūdžiais ir prisiminimais iš vizito į Briuselį dalijasi Jaunimo Europos Komandos nariai.

Pasaulio jaunimo informavimo dienos proga balandžio 17 d. Mažeikių lofte susirinko jaunimas, norintis išgirsti, kaip pažinti Europą ir visą pasaulį įdomiai, užtikrinant savo teises ir sutaupant pinigus.

Balsuokite ir išrinkite geriausiai konkurso temą „Europa – tai AŠ“ atspindinčią nuotrauką. Daugiausiai „like“ surinkusios nuotraukos autorius bus apdovanotas prizais, kuriuos įsteigė Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje!

 

Dauguma bendraamžių žino kas yra „GTA San Andreas“. Sekmadienį RLS (Realus Lietuvo serveris) serveryje buvo vykdomas žinių patikrinimas, sulaukęs labai daug dėmesio.

Rugsėjo 23–26 d. Lietuvos jaunimo grupė, sudaryta iš Jaunimo Europos komandos narių ir jaunimo organizacijų atstovų, lankėsi Briuselyje. Vizito metu jie aplankė Europos Komisiją, Europos Parlamentą, nuolatinę Lietuvos atstovybę Europos Sąjungoje, išgirdo naujausias ES aktualijas ir diskutavo su tarnautojais apie ES ir jaunimo iššūkius.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!