Žymė: mokslas

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Pavasaris tai laikas, kuomet žmonės pradeda dažniau šypsotis ir labiau atsipalaiduoja, nes gamta pradeda atbusti. Tačiau Jaunimo Europos komandos nariai neleidžia sau atsipalaiduoti, dėl to šiandien, balandžio 24 dieną, lankiausi Alytaus rajono Kumečių pagrindinėje mokykloje!

Dvi galvos geriau nei viena? O jei 44? Galbūt sidabrinės, o gal auksinės? Žinoma, kad Auksinės!

Savo trečiadienį pradėjau devintokų ir ES institucijų draugijoje.

Rugpjūčio 21 - 23 dienomis Palangoje jau trečiąjį kartą įvyks Jaunųjų žurnalistų festivalis „Dramblys 2015“. Šiais metais organizatoriai žurnalistiką susies ne tik su gyvūnu - drambliu, bet ir su maistu. Norintieji sužinoti kuo panašus žurnalistas ir dramblys bei kuo čia dėtas maistas turėtų suskubti registruotis, nes registracija į Jaunųjų žurnalistų festivalį "Dramblys 2015" uždaroma jau rugpjūčio 17 dieną. Jaunųjų žurnalistų susitikime susirinks kelios dešimtys jaunųjų žurnalistų pasirengusių tapti orios ir garbios žurnalistikos puoselėtojais.

Šiaulietė Karolina nesirinko – ji susipažino su abiem atvejais. Greenwich universiteto Londone studentė, dabar besimokanti Malagos universitete Ispanijoje, pasakojo savo įspūdžius, kaip jai sekasi mokytis ir pažinti kitas kultūras.

Spalio 1 d. – muzikos dieną – Platelių  gimnazijoje skambėjo tik ES šalių dainos.

2014-05-22

Artėjant Europos dienai sulaukiau pasiūlymo pravesti pamoką apie Europos Sąjungą, jos institucijas ir veiklą. 

Sausio 17 d. Platelių gimnazijoje 1g. ir 2 g. mokiniai turėjo progą dalyvauti interaktyvioje paskaitoje su nauja, bet laikina mokytoja. Pirmą kartą Eglė Viliūtė (aš) išbandė savo svajonių profesiją.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!