Žymė: mokslas

Rodyti naujesnes

Lapkričio 22-osios rytą pradėjau kiek neįprastai – atsikėlusi nėjau į savąją mokyklą, kaip tai darau kasdien, tačiau važiavau į Miroslavo vidurinę mokyklą, kurioje manęs laukė 2-okų ir 3-okų klasės. Vaikai buvo pasiryžę išgirsti, sužinoti bei pasidalinti savo mintimis apie Europą, Europos Sąjungą bei mūsų, piliečių, teises joje.

Šių mokslo metų startas - VIKTORINA net trijose Marijampolės gimnazijose!

Vasario 13 dieną Marijampolėje vyko žaidimo „EurOpa“ pusfinalis.

„EurOpa“ – tai žaidimas, skirtas pažinti Europos šalių kultūrą bei patikrinti jau turimas žinias apie Europos Sąjungą. Žaisdami ir keliaudami po šalis, neišvengsite netikėtų likimo vingių, tarpusavio konkurencijos ir nenumatytų išlaidų.

Renginio Plungės Senamiesčio vidurinėje mokykloje tikslas buvo išsiaiškinti, kokių pokyčių atnešė 8 metai narystės Europos Sąjungoje. Kokios įtakos ir galimybių turime? Kokie iššūkiai bei perspektyvos mūsų laukia? Ką mums reikš Lietuvos pirmininkavimas ES Tarybai 2013 metais?

Ilgą laiką dvejojau ar sugebėsiu vesti tikrą pamoką, tikriems gimnazistams, tikroje klasėje. Juk pati pasiūliau Mažeikių Gabijos gimnazijos istorijos ir pilietinio ugdymo mokytojams pavaduoti juos vieną kitą pamoką ir taip padėti pasiruošti I-II klasės gimnazistams Europos egzaminui. Pasisiūliau ir papuoliau...

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!