Žymė: savanorystė

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Saulėtą ketvirtadienio popietę jaunimas rinkosi atviroje jaunimo erdvėje ir turėjo puikią galimybę susipažinti su Europos savanorių tarnybos savanoriais! Juk sužinoti viską iš pirmų lūpų yra žymiai naudingiau. Susitikimo metu savo patirtimis dalysis savanoriai iš Panevėžio ir savanoriai, kurie dabar atlieką tarnybą Panevėžyje.

Pavasaris tai laikas, kuomet žmonės pradeda dažniau šypsotis ir labiau atsipalaiduoja, nes gamta pradeda atbusti. Tačiau Jaunimo Europos komandos nariai neleidžia sau atsipalaiduoti, dėl to šiandien, balandžio 24 dieną, lankiausi Alytaus rajono Kumečių pagrindinėje mokykloje!

Kovo pabaigoje Panevėžio jaunimas sužinojo ne vieną scenarijų, kaip turiningai praleisti metus atrandant save!  „Jei tu nežinai ką veiksi per laisvus metus, geriau jų ir neturėk“, - teigia mentorė Agnė. Šis teiginys privertė mane susimastyti, o ką aš iš tiesų veiksiu per savo gap year?

Gruodžio 5 d., kuomet pasaulyje minima Tarptautinė Savanorystės diena, Šilalėje vyko daug renginių jaunimui, organizacijų vadovams, miesto bendruomenei ir svečiams.

„Nebūk zombis – netinginiauk! Geriau dalyvauk, pažink, veik ir mėgaukis turiningu gyvenimu! ES tau „ant lėkštutės“ laiko nuostabiausius pasiūlymus. Juk būtų nuodėmė tuo nepasinaudoti, ar ne?“.

Tai ne tik 339 diena pagal Grigaliaus kalendorių, kai iki Naujųjų metų lieka 26 d. Ši diena daugeliui aktyvių žmonių visam pasaulyje yra svarbi dėl to, kad tai yra Tarptautinė savanorių diena.

Šių mokslo metų startas - VIKTORINA net trijose Marijampolės gimnazijose!

Rugpjūčio pabaigoje Ariogaloje Raseinių r. savivaldybės administracija, Jaunimo Europos komandos narė ir Raseinių r. savanorių draugija organizavo tarptautinį jaunimo projektą „Jaunojo savanorio akademija“, į kurį susirinko 17 dalyvių iš Vinicos srities (Ukraina), Siguldos (Latvija) ir Raseinių rajono. Projektas organizuotas siekiant plėtoti savanorystės kultūrą, skatinti jaunimo tarpkultūrinį dialogą.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!