Žymė: savanorystė

Rodyti naujesnes

Rugpjūčio pabaigoje Ariogaloje Raseinių r. savivaldybės administracija, Jaunimo Europos komandos narė ir Raseinių r. savanorių draugija organizavo tarptautinį jaunimo projektą „Jaunojo savanorio akademija“, į kurį susirinko 17 dalyvių iš Vinicos srities (Ukraina), Siguldos (Latvija) ir Raseinių rajono. Projektas organizuotas siekiant plėtoti savanorystės kultūrą, skatinti jaunimo tarpkultūrinį dialogą.

Rugsėjo 7 dieną, kartu su Europe Direct informacinio centro vadove bei keliomis savanorėmis, praleidome Kalvarijos miesto šventėje „Šypsausi savo kraštui“.

 

Jaunimo Europos komanda (JEK) - tai jaunų, aktyvių, įdomiai ir šiuolaikiškai informaciją apie Europos Sąjungą visoje Lietuvoje skleidžiančių žmonių būrys, kuris žino, kaip ne tik smagiai, bet ir naudingai praleisti savo laiką. Tuo įsitikinome pakalbinę tris JEK narius, sutikusius pasidalinti patirtimi ir papasakoti apie savo veiklą JEK‘e.

Priklausyti jaunimo organizacijai – daugiau madinga ar naudinga? Kokios gerosios patirties atneša savanoriškas darbas jaunimo organizacijoje? Kodėl jaunas žmogus turėtų prisijungti prie jaunimo veiklos? Apie patirtį Jaunimo Europos komandoje (JEK), veiklas, įgytus įgūdžius ir naudą kalbamės su šios komandos alumni – Žygimantu Zabieta.

Suorganizuoti renginį miestiečiams – nemenkas iššūkis. O jei tokių darbų imasi ne patyrę renginių organizatoriai, bet moksleiviai? „Kai renginys labai rūpi ir norisi viską padaryti gerai, tuomet nerimas, atsakomybė ir emocijos padvigubėja“, – neabejoja Aušrinė Diržinskaitė, Jaunimo Europos komandos (JEK) narė ir viena iš orientacinių varžybų „Lekiantys labirintai“ Šiauliuose organizatorių.

Iki rugsėjo 6 d. ieškome aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominančių 16–29 metų amžiaus jaunuolių, kurie, aktyviai bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais Lietuvoje, norėtų pasidalyti savo žiniomis apie ES ir jos politiką.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!