Žymė: sportas

Ukmergė, kaip ir visa Europa, paminėjo Europos judriąją savaitę. Šioje savaitėje didelę iniciatyvą parodė kone visa miesto bendruomenė – įvairios įstaigos, institucijos, įmonės ir organizacijos.  Visas miestas judėjo krutėjo, braškino savo kaulus, ir, toks jausmas, kad... atjaunėjo.

Dauguma bendraamžių žino kas yra „GTA San Andreas“. Sekmadienį RLS (Realus Lietuvo serveris) serveryje buvo vykdomas žinių patikrinimas, sulaukęs labai daug dėmesio.

Jaunimo Europos komanda kartu su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Jonavos skyriaus jaunimu organizuoja ORIENTACINES VARŽYBAS Jonavos mieste Europos dienai paminėti!

Spalio 6 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centre įvyko festivalis „Sporto fiesta" - vienas iš Judėjimo savaitės renginių, kurie praėjusią savaitę nuvilnijo per visą Europą. Festivalio pagrindinis tikslas - skatinti visuomenę aktyviai praleisti laisvalaikį. „Sporto fiestoje" dalyvavo daugiau kaip 90 Raseinių rajono gyventojų, kurie savo jėgas išmėgino futbolo, krepšinio, smiginio ir karinės estafetės turnyruose.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!