Žymė: studijos

Vasario 1 d. Panevėžyje, KC „Garsas“ vyko jau trečioji konferencija „Baigiau mokyklą. O kas dabar?“. 

Pavasaris tai laikas, kuomet žmonės pradeda dažniau šypsotis ir labiau atsipalaiduoja, nes gamta pradeda atbusti. Tačiau Jaunimo Europos komandos nariai neleidžia sau atsipalaiduoti, dėl to šiandien, balandžio 24 dieną, lankiausi Alytaus rajono Kumečių pagrindinėje mokykloje!

Kovo pabaigoje Panevėžio jaunimas sužinojo ne vieną scenarijų, kaip turiningai praleisti metus atrandant save!  „Jei tu nežinai ką veiksi per laisvus metus, geriau jų ir neturėk“, - teigia mentorė Agnė. Šis teiginys privertė mane susimastyti, o ką aš iš tiesų veiksiu per savo gap year?

„Nebūk zombis – netinginiauk! Geriau dalyvauk, pažink, veik ir mėgaukis turiningu gyvenimu! ES tau „ant lėkštutės“ laiko nuostabiausius pasiūlymus. Juk būtų nuodėmė tuo nepasinaudoti, ar ne?“.

Labai džiaugiuosi, kad atradau Santaros - Šviesos klubą, kuris kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį renkasi Kaune ir vykdo diskusijas įvairiausias klausimais. Prieš mėnesį buvo kalbama apie gyvenimą, kaip džiazą, o praėjusį penktadienį palėpėje didžiausias dėmesys buvo skirtas artėjantiems rinkimams. Nebuvo išskirti Europos Parlamento ir Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai, bendrai kabėta apie žmonių motyvaciją dalyvauti rinkimuose, bandyta atsakyti į pagrindinį diskusijos klausimą – ką žmonės turėtų daryti per rinkimus – balsuoti ar protestuoti ir sugadinti biuletenį.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!