Žymė: žmogaus teisės

Balandžio 5 d. Varėnos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje suorganizavau paskaitą apie vartotojų teises Europos Sąjungoje. Labai džiaugiausi, kad paskaitoje dalyvauti sutiko ir Europos vartotojų centro teisininkas patarėjas Aušvydas Čebatorius, kasdien susiduriantis su vartotojų teisių pažeidimais ir pasiryžęs jas visas išspręsti.

Nors aplinkui jau girdisi Kalėdinė muzika, o languose blykčioja lemputės, didžiausios metų šventės yra ne vienintelė tema, apie kurią galima kalbėtis. Gruodžio 15 ir 16 dienomis turėjau galimybę pabendrauti su Rokiškio Senamiesčio progimnazijos septintokais, kurie ne tik dalinosi savo mintimis apie pilietiškumą, bet ir susipažino su 10 pagrindinių Europos piliečių teisių. 

Šitaip pirmadienį skambėjo dešimtokų anglų kalbos pamoka Kuršėnuose. Pagrindinis užsiėmimo tikslas buvo supažindinti moksleivius su Jaunimo Europos Komanda, padiskutuoti ES atsiradimo, vertybių, teikiamos naudos ir ryšiu su kiekvienu iš mūsų temomis. Nors lietuvių kalba yra oficiali ES kalba, tačiau apie viską kalbėdami taip pat gilinome ir savo anglų kalbos įgūdžius! 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!