Kiti projektai

ES vėliavos trisdešimtmečiui paminėti euro zonos šalys išleis į apyvartą specialią proginę monetą, kurios dizainą išrinks euro zonos piliečiai ir gyventojai.  Balsuoki  už labiausiai patikusį monetos dizainą ir pasinaudok proga laimėti planšetę ar net kelionę!

Jei tavo gyvenimas pasikeitė dėl to, ką patyrei tarptautiniame projekte. Jei savanoriška veikla padėjo atrasti tikrąjį pašaukimą. Jeigu už tai, kuo tapai, labiausiai norėtum padėkoti Europos Sąjungos programoms jaunimui, kviečiame tave dalintis įkvepiančia savo gyvenimo istorija. Įkvėpk savo istorija kitus! Pasidalindalink, kaip dalyvavimas ES programoje jaunimui pakeitė tavo gyvenimą!

Esi politiškai ar socialiai aktyvus ir įgyvendini savo projektą? Tavo projektas siekia skatinti jaunus žmones domėtis politika? Norėtum laimėti „Jaunimo demokratijos apdovanojimą 2015“ ir gauti 3000€ paramą savo projektui? Registruokis jau dabar!

„JT moterys“ kartu su Europos Komisija, Belgija ir UNRIC rengia komiksų ir karikatūrų konkursą lyčių lygybės tema. Konkursas yra „JT moterų“ kampanijos „Daugiau galių moterims – daugiau galių žmonijai: pavaizduok tai!“, skirtos 20-osioms 1995 m. Pekine įvykusios Ketvirtosios pasaulinės moterų konferencijos metinėms paminėti, dalis. Kviečiame jus perteikti šią temą piešiniuose. Pavaizduokite savo mintis apie moterų teises, jų galių didinimą ir santykius tarp vyrų ir moterų.

 

Europos Komisija skelbia vaizdo įrašų konkursą „Ką tu manai apie suvienytą Europą?“, kuriame gali dalyvauti 13–15 metų jaunuoliai iš ES valstybių narių, taip pat iš šalių kandidačių ir galimų kandidačių Pietryčių Europoje.

Ar norėtum dalyvauti didžiausiame Europoje vystymosi forume? Ar norėtum išreikšti savo nuomonę, kuri formuos vystymosi politiką? Teik paraišką dalyvauti Ateities lyderių programoje ir atvyk į Europos vystymosi dienas 2015 Briuselyje!

Ar norėtum savo ateities vizija pasidalinti su pasaulio lyderiais Briuselyje? Būtent Tu gali būti vienas iš šešių laimingųjų, kurie turės galimybę dalyvauti didžiausiame Europos vystomojo bendradarbiavimo forume, kurioje Tavo nuomonė bus išreikšta nuotrauka!

Gyvename čia ir dabar: ar tolima bėda mums nerūpi? Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje skelbia esė konkursą 9-12 kl. mokiniams, skirtą 2015-iesiems – Europos metams vystymuisi – paminėti.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje feisbuko puslapyje buvo galima dalyvauti „Europrotų“ žaidime ir pasitikrinti savo žinias apie vystomąjį bendradarbiavimą. Džiaugiamės gausiu būriu dalyvavusių ir teisingai atsakiusių į klausimus. Sveikiname burtu keliu išrinktus 10 žaidimo nugalėtojų, su kuriais bus susisiekta asmeniškai. Jiems atitenka kvietimai apsilankyti tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!