#100mečiokelionė: balandžio mėnesio iššūkis

Spausdinti 2018-04-09

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Valstybės pažinimo centras kviečia dalyvauti balandžio mėnesio #100mečiokelionė iššūkyje.

Išsiaiškinkite, kaip Lietuvos tapimas Europos Sąjungos ir NATO narėmis palietė Tavo gyvenimą. Aptarkite tai klasėje, šeimoje ar draugų būryje. Pasidalinkite diskusijų nuotraukomis ir rezultatais el. paštu 100meciokelione@prezidentas.lt arba publikuokite feisbuke ar instagrame, žymėdami #100mečiokelionė.

Gegužės 9–25 d. vyksiančiame balsavime išrinksime įdomiausiai bei originaliausiai užduotį įgyvendinusius žaidėjus! Juos pakviesime į išskirtinius užsiėmimus Valstybės pažinimo centre ir Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje.

Plačiau: http://pazinkvalstybe.lt/lt/naujiena/297 

Komentarai

Kitos naujienos

„The Road Trip Project“ yra kelionių po Europą projektas, kurio metu 8 jauni žmonės keliaus 4 skirtingais maršrutais 2018 m. pavasarį ir vasarą.

„European Border Breakers Awards“ (EBBA) 2018 laimėtojai koncertuos sausio 17 Groningene vykstančioje EBBA ceremonijoje. Ar jau balsavai už savo favoritus? Renginį galima žiūrėti internete, tačiau, jei nori dalyvauti gyvo garso koncerte, užsiregistruok, ir laimėk nemokamą bilietą! 

Prasidėję 2018-ieji metai yra Europos kultūros paveldo metai. Ypatingą dėmesį kviečiame skirti įvairiems kultūros objektams, istoriniam paveldui, įvykiams, kulinarijai, ir t.t. Todėl kviečiame dalyvauti „Instagram“ nuotraukų konkurse. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!