Ar Europos vertybės prieštarauja lietuviškosioms?

Spausdinti 2014-03-24

Ar Europos vertybės prieštarauja lietuviškosioms? Kudirkos aikštėje uždavėm šį klausimą įvairiems praeiviams. Šią savaitę #pazinkeuropa tyrinės europietiškumo ir lietuviškumo suderinamumo klausimą.

 

 

 

 

 

Taip pat šį klausimą apie europietiškumą ir lietuviškumą uždavėm Svarui iš grupės „G&G Sindikatas“:

 

Kaip suderinti įvairių tautybių kultūras, meilę Lietuvai ir buvimą europiečiu? #pazinkeuropa apie tai klausė Olego ir Makso iš grupės „Biplan“:

Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Komentarai

Kitos naujienos

Šią savaitę #pazinkeuropa diskutuosime apie „Erasmus+“ programą ir Jaunimo garantijas. Ar Jūs jau pasinaudojote galimybe susikurti savo sėkmės istoriją? Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Kaip vertinate žemės pardavimą užsieniečiams? Šią savaitę apie tai diskutuos #pazinkeuropa ir Euroblogas. Europos Komisija pateikė atsakymų į dažnai užduodamus klausimus šia tema: http://europa.eu/!hJ99VM. Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Ar ES turėtų griežčiau prižiūrėti asmeninių duomenų saugumą internete? Klausinėjom ‘Lithunia Youth to Business Forum’ dalyvius, ar jie jaučiasi saugūs internete. Tai – šios savaitės #pazinkeuropa tema. Turite klausimų, nuomonių, pastabų? Pasisakykite!

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!