Ar žinai už ką balsuosi? Apsispręsti padės „Žinau, ką renku“!

Spausdinti 2014-04-23

Jau gali pasinaudoti virtualia rinkimų stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“. Joje galima aptarinėti ir analizuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų agitaciją balandžio – gegužės mėnesiais.

Informaciją apie kandidatus, jų gyvenimo aprašymus ir partijų rinkimines programas dabar galima rasti ilgai nenaršant paieškos portaluose – visa tai pateikta tinklalapyje www.zinaukarenku.lt. Apsispręsti, už ką balsuoti  Tau padės platformoje vyksiantys diskusijų forumai, leisiantys užmegzti dialogą tarp politikų, politologų ir rinkėjų.

Projektą inicijuoja iš moksleivių ir studentų sudaryta jaunimo grupė. Politinį raštingumą skatinantys jaunuoliai siekia išlikti objektyvūs ir nešališki, todėl prie idėjos įgyvendinimo neprisideda nei politinės partijos, nei politines ideologijas atstovaujančios jaunimo organizacijos.

Komentarai

Kitos naujienos

Daugiau nei 100 nevyriausybinių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinko į pirmąjį informacinį seminarą Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams.

Artėjant Europos Parlamento rinkimams Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo institutas rengia socio-edukacinį projektą „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“.

Kovo 6 d. „Europos namuose“ paskelbti žiniasklaidos konkurso „Euromedija 2013“ nugalėtojai. Paskelbti geriausi 2013-ųjų metų spaudos, televizijos, radijo, interneto, regioninės žiniasklaidos, fotožurnalistikos ir socialinės medijos darbai ir apdovanoti jų autoriai. Kviečiame susipažinti su geriausiais darbais. 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!