„Auksinių Europrotų“ 2015 m. žaidimo aprašymas

Spausdinti 2015-09-23

Žaidimo aprašymas

2015 m. rudens sezonas

Didžiausias Lietuvoje protmūšis „Europrotai“ sujungė savo pajėgas su TV žaidimo išgarsintu „Auksiniu protu“ ir organizuoja 2015 m. „Auksinių Europrotų“ sezoną. „Auksiniai Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių.

Tai ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti „Auksiniuose Europrotuose“ nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. „Auksiniai Europrotai“ leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie pačias įvairiausias sritis. Specialūs šio žaidimo turai bus susiję su Europa ir Europos Sąjunga.

Kai kuriuose miestuose bus organizuojamas pilnas „Auksinių Europrotų“ sezonas, kuris vyks dvylika antradienių nuo rugsėjo 22 dienos. Iš šių dvylikos žaidimų devyni bus įskaitiniai. Komandos varžysis ne tik tarp savo miestų, bet ir tarp visoje Lietuvoje „Auksinių Europrotų“ ir „Auksinio proto“ turnyruose dalyvaujančių komandų. Į protmūšių finalą pateks 25 komandos – 15 komandų iš Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos ir 10 komandų iš kitų Lietuvos miestų. Protmūšių metu bus galima laimėti vietą TV žaidime Auksinis protas!

Kituose miestuose bus organizuojamas sutrumpintas, 4 žaidimų „Auksinių Europrotų“ sezonas, kuris vyks spalio antradieniais.

Turnyre žaidžia komandos, kurias gali sudaryti nuo 4 iki 8 žaidėjų. Vienas žaidimo turnyras sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų. Žaidimo vedėjas paskelbia turo temą ir garsiai perskaito dešimt klausimų, kuriuos kiekviena komanda aptaria, sugalvoja tiksliausią ir logiškiausią atsakymą ir užrašo jį ant atsakymų lapelio. Turo pabaigoje komanda lapelį atneša žaidimo vedėjui, kuris per trumpą pertraukėlę apibendrinęs atsakymus paskelbia rezultatus. Tai vyksta penkis kartus, kol paaiškėja turnyro nugalėtojai. Turnyro nugalėtojais tampa komanda, surinkusi daugiausiai taškų per visus penkis turus.

Viena komanda gali dalyvauti viename, keliuose arba visuose rudens „Europrotų“ sezono turnyruose. Žaidimo vedėjas veda bendrą savo miesto komandų rudens sezono įskaitą, kuri yra lyginama su visuose miestuose vykstančių žaidimų komandų rezultatais.

Žaidimo metu komandos gali naudotis tik savo narių žiniomis ir išmintimi. Įvairios ryšio priemonės, internetas, kompiuteriai, literatūra ir kitos galimo sukčiavimo priemonės negali būti naudojamos.

Žaidimą organizuoja „Auksinis protas“, Europe Direct informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda, viešosios bibliotekos, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Daugiau informacijos – www.pazinkeuropa.lt ir Auksinio proto feisbuko puslapyje https://www.facebook.com/auksinisprotas.

Komentarai

Kitos naujienos

Jau tapo įprasta, jog antradieniai  - tai „Auksinių Europrotų" vakarai, suburiantys šimtus žaidėjų, trokštančių išbandyti savo žinias. Ne išimtis buvo ir spalio 27 d. antradienis, kuris kai kuriems miestams buvo paskutinis, o kai kam dar tik pusiaukelė įtemptose protų kovose. Nepaisant to, jog po šio žaidimo su kai kuriais miestais teks atsisveikinti iki pavasario sezono, tačiau finalinėje kovoje netrūko azarto, juokelių ir pakilios nuotaikos. Sveikiname trumpojo sezono nugalėtojus, o kitiems miestams linkime sėkmės ateinančiose „Auksinių Europrotų“ kovose!

Spalio 20d. įvyko dar vienas Auksinių Europrotų turas, praskaidrinęs nykų ir vėsų antradienio vakarą. Rudeniškas šaltis nesutrukdė susirinkti dar didesniam būriui komandų, nusiteikusių rimtai kovai ir nekantraujančių įveikti naujus iššūkius.

Spalio 13 d. vykę „Auksinių Europrotų“ turnyrai sukvietė daugiau nei 30 miestų ir miestelių komandas varžytis dėl  nugalėtojo titulo. Komandoms teko kaip reikiant pasukti galvas, bandant išspręsti sudėtingiausius galvosūkius, tačiau atkakliose kovose netrūko azarto ir originalių atsakymų.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!