Balsavimas. Geriausios elektroninės paslaugos rinkimai

Spausdinti 2015-11-04

Geriausios elektroninės paslaugos rinkimų antras etapas eina į pabaigą.

Balsuokite už labiausiai patinkančias paslaugas, kurios palengvino jūsų gyvenimą, padėjo sutaupyti laiko ir pinigų. „Pinigų karta" bendradarbiaudama su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje siekia išrinkti vieną viešąją ir vieną verslo paslaugą, kuri galėtų teisėtai save vadinti geriausia elektronine paslauga.

Balsuoti galite čia

Komentarai

Kitos naujienos

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje pristato kiekvienam interneto kūrėjui ir vartotojui aktualų elektroninį leidinį „Skaitmeninės rinkos debesyse“.

Pirkti internetu daug paprasčiau, o ir kainos dažnai atrodo mažesnės. Kur pigiau? Lietuviškose internetinėse parduotuvės, ar populiariausiose užsienio svetainėse? Skaičiuojame. Neapsigaukite. Prekė, kuri užsienyje atrodo daug pigesnė gali gerokai pabrangti, už ją sumokėjus muito mokestį. Kada jį reikia mokėti ir kaip nepermokėti?Į policiją Lietuvoje galima kreiptis įvairiai: prireikus skubios pagalbos, skambinti greituoju pagalbos numeriu 112, tačiau jei neskubu, galima tiesiog apsilankyti policijos komisariate ar parašyti per socialinius tinklus. Pastaruoju metu populiarėja internetinis puslapis ePolicija.lt. Kaip juo naudotis ir kaip jis palengvina pareigūnų darbą - "Pinigų kartos" ir Europos Komisijos projekte - "Gyvenu skaitmeninėje erdvėje".Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!