Dalyvaukite konkurse „Tau patinkantis pasaulis“

Spausdinti 2013-02-28

Turite CO2 taršos mažinimo projektą, kurį vertėtų parodyti kitiems? Turite idėją, kaip rūpintis aplinka, apie kurią turėtų sužinoti ir kiti europiečiai? Už klimato politiką atsakinga Europos Komisijos narė Connie Hedegaard ragina jus atsiųsti išsamų savo projekto aprašą. Pateikite savo projektą.

Per tris mėnesius nuo šiandien konkursui „Tau patinkantis pasaulis“ galite pateikti savo sėkmingą mažo anglies dioksido technologijų projektą. Bus vertinami visi projektai – dideli, maži, pateikti piliečių ar ES valstybėje narėje įsisteigusių organizacijų – svarbiausia, kad pagrindinis projektų tikslas būtų mažinti išmetamųjų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį.

Tai gali būti elektrinis dviratis prekėms vežti,  inovacijomis pagrįstas gamybos procesas, padedantis sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir elektros energijos sąskaitas, tvarūs pastatai ar šilumos tiekimo sprendimai. Europoje gausu praktinių ekologiško gyvenimo būdo pavyzdžių, kurie gali padėti užkirsti kelią klimato kaitai ir pagerinti mūsų gyvenimo kokybę.  Konkurso „Tau patinkantis pasaulis“ tikslas – pristatyti šiuos projektus visuomenei ir apdovanoti kūrybiškiausius, praktiškiausius bei veiksmingiausius iš jų.

Praktinė informacija

Gegužės ir birželio mėn. kampanijai skirtos svetainės lankytojai galės balsuoti už kūrybiškiausią ir labiausiai įkvepiančią iš atrinktų iniciatyvų.  Iš dešimties daugiausia balsų surinkusių projektų Connie Hedegaard pirmininkaujama vertinimo komisija atrinks tris laimėtojus. Laimėtojai bus pagerbti 2013 m. spalio mėn. Kopenhagoje vyksiančioje „Sustania“ apdovanojimų ceremonijoje, kurią rengia mūsų kampanijos partneris „Sustania“ – tarptautinis tvarumo iniciatyvos aljansas, kuriam atstovauja Arnoldas Schwarzeneggeris ir kurio veiklos tikslas – ieškoti jau parengtų sprendimų ir juos viešinti.

Vykdant šią kampaniją ypatingas dėmesys skiriamas penkioms šalims – Bulgarijai, Italijai, Lietuvai, Lenkijai ir Portugalijai. Šiose šalyse atrinktų nugalėtojų projektams skirti plakatai bus naudojami per nacionalines kampanijas 2013 m. rudenį.

Nuorodos:

Daugiau informacijos apie kampaniją, konkursą ir atrankos kriterijus rasite kampanijai skirtoje svetainėje, „Facebook“ ir „Twitter“ socialiniuose tinkluose:

http://world-you-like.europa.eu/lt/

https://www.facebook.com/EUClimateAction

https://twitter.com/EUClimateAction #worldulike

Komentarai

Kitos naujienos

Daugiau nei 100 nevyriausybinių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinko į pirmąjį informacinį seminarą Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams.

Jau gali pasinaudoti virtualia rinkimų stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“. Joje galima aptarinėti ir analizuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų agitaciją balandžio – gegužės mėnesiais.

Artėjant Europos Parlamento rinkimams Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo institutas rengia socio-edukacinį projektą „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!