Dalyvaukite nuotraukų konkurse, kurio tema - šiuolaikinė Europa be sienų

Spausdinti 2013-02-28

Nuotraukų konkursas, kurį organizuoja Europos Sąjungos agentūra „Frontex", vyksta iki 2013 m. balandžio 30 d. Pagrindinis prizas - 500 eurų.

Daugiau informacijos rasite čia.

Konkurso brošiūra (atsisiųsti).

Komentarai

Kitos naujienos

Tau rūpi, kokioje Europoje norėtum gyventi? Domiesi visuomenės, aplinkosaugos ar ekonominėmis problemomis ir turi nuomonę, kaip reikėtų keisti Europą? Europos Komisijos atstovybė Bonoje kviečia Tave į konferenciją apie ES ateitį XXI amžiuje. Konferencijos metu vyks trys skirtingos darbo grupės: „Visuomenė“, „Aplinkosauga“ ir „Ekonomika“, ir bus rengiamas bendras dokumentas, kuris vėliau bus perduotas Europos Komisijos pirmininkui.

Keliaudamas apsilankei vietinių pamėgtoje kavinėje, suradai būdą atitolti nuo turistų srauto, pakliuvai ten, kur savi?  Pasidalink patarimais ir šiltais vasariškais įspūdžiais Instagrame su žyme #KaipVietinis ir kiekvieną savaitę laimėk prizus, skirtus patogiau keliauti.  Vasaros pabaigoje išrinksime geriausią nuotrauką su kelionių rekomendacijomis, o laimėtoją apdovanosime šveicarišku laikrodžiu „Swatch“!

Europos Komisija skelbia konkursą filmuko idėjai apie Europos sveikatos draudimo kortelę. Filmuko tikslas – didinti ESDK žinomumą.

Trys nugalėtojai, kuriuos išrinks konkurso komisija, laimės po 1500, 1000 ir 500 eurų, o geriausia idėja pavirs tikru filmuku. Tau nereikia būti profesionaliu scenaristu ar dalininkui – svarbiausia idėja!

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!