Dalyvaukite nuotraukų konkurse, kurio tema - šiuolaikinė Europa be sienų

Spausdinti 2013-02-28

Nuotraukų konkursas, kurį organizuoja Europos Sąjungos agentūra „Frontex", vyksta iki 2013 m. balandžio 30 d. Pagrindinis prizas - 500 eurų.

Daugiau informacijos rasite čia.

Konkurso brošiūra (atsisiųsti).

Komentarai

Kitos naujienos

Keliaudamas apsilankei vietinių pamėgtoje kavinėje, suradai būdą atitolti nuo turistų srauto, pakliuvai ten, kur savi?  Pasidalink patarimais ir šiltais vasariškais įspūdžiais Instagrame su žyme #KaipVietinis ir kiekvieną savaitę laimėk prizus, skirtus patogiau keliauti.  Vasaros pabaigoje išrinksime geriausią nuotrauką su kelionių rekomendacijomis, o laimėtoją apdovanosime šveicarišku laikrodžiu „Swatch“!

Esi dizaino ar meno studentas ir mokaisi Europos Sąjungos šalyje? Tuomet dalyvauk konkurse „e-Mark U Trust“ ir sukurk logotipą, kuris interneto vartotojams leistų suprasti, ar vykdydami elektroninį sandorį jie gali pasitikėti internete teikiama paslauga. Jei tavo kūrinys laimės, jis bus naudojamas visose 28 ES šalyse! Taip pat pirmos vietos nugalėtojas laimės 5000, antros 3500, o trečios 1500 eurų.

 

Daugiau nei 100 nevyriausybinių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinko į pirmąjį informacinį seminarą Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!