Seminaras internetu: „Studijos ES šalyse: kaip pasirinkti ir įstoti?“

Spausdinti 2013-04-01

Tiesioginį vaizdo seminaras „Studijos ES šalyse: kaip pasirinkti ir įstoti?“ vyks balandžio 4 dieną,  14 val. Prisijungti galėsite štai čia.

  • Kaip pasirinkti patikimą aukštąją mokyklą ES?
  • Kaip paruošti dokumentus stojimui ir parengti motyvacinį laišką?
  • Kokią įtaką stojant gali padaryti Facebook?

Į šiuos ir kitus aktualius klausimus atsakys patyrę pranešėjai:

  • Žaneta Savickienė, Studijų užsienyje informacijos centro vadovė
  • Titas Budrys, Škotijos St. Andrews universiteto absolventas
  • Eurodesk Lietuva programos redaktorė Vaiva Ružaitė
  • Diskusiją moderuos Mokomojo Europos Parlamento mokymų koordinatorė, Jaunimo Europos komandos alumni Roberta Burinskaitė

Seminaras bus transliuojamas tiesiogiai internetu, todėl galėsite užduoti rūpimus klausimus pranešėjams.

Pasitikrinti, ar transliacija vyks sklandžiai, galite štai čia - jei matote vaizdo įrašą (reikės kelių minučių, kad "pasikrautų"), jokių techninių kliūčių neturėtų kilti.

Transliacijai rekomenduojama "Chrome" arba "Firefox" naršyklė, svarbu, kad būtų instaliuota "Adobe Flash" programėlė.  Jei kyla kliūčių - skaitykite instrukciją (angl. k.).

 Jei seminarą organizuojate mokykloje didesnei grupei, transliacijai prireiks:

  • 1 kompiuterio, interneto ryšio ir projektoriaus su ekranu, per kurį moksleiviai galėtų stebėti transliaciją salėje ar klasėje. Tokiu atveju moksleiviai gali klausimus pateikti mokytojui, kuris juos įvestų į specialią formą;
  • arba kompiuterių klasės, kur kiekvienas moksleivis stebėtų seminarą ir užduotų klausimus individualiai.

Svarbu! Transliacijos kokybė priklauso nuo interneto greičio. Jei peržiūra organizuojama mokykloje, kurioje nėra greito interneto, geriau seminarą stebėti per projektorių, pajungus vieną kompiuterį, o ne kompiuterių klasėje su daug kompiuterių, kuriems paskirstomas interneto greitis.

Nuo 13:30 val. galėsite pasitikrinti, ar veikia transliacija.

 

Komentarai

Kitos naujienos

Ieškai tarptautinių studijų ar savanoriškos veiklos galimybių? Norėtumei dirbti ir atlikti praktiką užsienio įmonėje? O gal domiesi kitomis tarptautinėmis galimybėmis? Tuomet išplėsk akis ir ausis: 2015 m. rugsėjo 21 – spalio 4 d. ateik į „Time to Move“ renginį.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su dienraščiu „Verslo žinios“ ir UAB „Baltnetos komunikacijos“ organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2015“. Šių metų stovyklos tema „Internetas be sienų – bendroji Europos Sąjungos skaitmeninė rinka“.

Siekdama paskatinti Lietuvos intelektualų, kūrėjų, akademinės bendruomenės atstovų indėlį į tolesnę diskusiją dėl Europos ateities, Europos Komisijos atstovybė, bendradarbiaudama su Lietuvos universitetais, 2014 m. spalio 2, 3 ir 6 d.  organizavo diskusijų-susitikimų ciklą „Pakalbėkime apie Europą ir mus“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!