„Eurodebatų“ finale moksleiviai dalinsis receptais, kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje

2017-11-24

Pirmajame etape savo idėjomis, kaip nepasiklysti melagingų naujienų pasaulyje, varžėsi 120 jaunų žmonių. Jų kalbas ir idėjas vertino savivaldybių merai, vietos bendruomenių lyderiai, mokytojai. Renginiuose dalyvavo per pusę tūkstančio žiūrovų, panorusių įsitraukti į diskusijas melagingų naujienų tema.

„Eurodebatų“ finaline dalyvaus šie moksleiviai:

Adomas Kulikauskas, Jurbarkas

Akvilė Šiaučiūnaitė, Panevėžys

Beatričė Matiukaitė, Mažeikiai

Edvardas Lukošius, Kaunas

Gabija Daunoravičiūtė, Ukmergė

Gabija Jegorova, Zarasai

Gabija Vasiliauskaitė, Kaunas (Kaišiadorių miesto nugalėtoja)

Jokūbas Stankaitis, Šiauliai

Kamilė Augėnaitė, Pakruojis

Karolis Živulskas, Elektrėnai

Kevinas Jančauskas, Telšiai

Kotryna Stankaitytė, Šakiai

Lukas Mačiuka, Naujoji Akmenė

Martynas Dargis, Šilalė

Montis Norvaišis, Vilnius

Mykolas Mažukna, Plungė

Neringa Šilinskaitė, Radviliškis

Ramunė Vilkoitytė, Švenčionėliai

Rugilė Sirvydytė, Kupiškis

Ugnė Petrovaitė, Lazdijai

Vitold Dvorak, Klaipėda (Rietavo miesto nugalėtojas)

Vytautė Lukauskytė, Tauragė

„Eurodebatų“ finalas Vilniuje vyks gruodžio 11 d. nuo 15.00 iki 17.00 val. Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, Vilnius, įėjimas iš Vilniaus g.). Finalo dalyvius vertins žinomi žurnalistai, viešojo kalbėjimo specialistai, Lietuvos ir Europos Sąjungos pareigūnai. Prie nugalėtojo rinkimo prisidės ir renginio žiūrovai.

Prieš tai finalininkai savo įgūdžius galės patobulinti viešojo kalbėjimo mokymuose gruodžio 10 d., paskaitoje apie strateginę komunikaciją bei apsilankę Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamente. Paskutinius patarimus finalininkai vakarienės metu gaus iš „Humoro klubo“ narių.

„Eurodebatų“ nugalėtojai bus apdovanoti kvietimais į „Login 2018“ bei pagrindiniu prizu - kelione į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

„Eurodebatus“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Jaunimo Europos komandos (JEK) nariai, bendradarbiaudami su LR Krašto apsaugos ir Užsienio reikalų ministerijomis, žurnalu „IQ“, „Humoro klubu“ ir festivaliu „Login“.

Jei turi klausimų – susisiek su JEK nariais arba el. paštu eurodebatai@eurohouse.lt

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FEuropos%2Fvideos%2F10155823211899233%2F&show_text=0&width=560