Skamp ir hiphopo konkurso nugalėtojų premjera „Kultūros naktyje“

Spausdinti 2013-07-09

Liepos 5 d. Vilniuje vyksiančios Kultūros nakties metu „LRT Opus“ terasoje (žemėlapis) grupė „SKAMP“ kartu su konkurso „Hiphopo kalba apie Europą“ nugalėtojais pristatys Europos piliečių metų himną. Pasirodymas vyks 23.30–23.45 val. Nepraleiskite!

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su grupe „SKAMP“ visus Lietuvos piliečius kvietė dalyvauti konkurse „Hiphopo kalba apie Europą“ ir kurti Europos piliečių metams skirto himno eilutes hiphopo stiliumi. Konkurso nugalėtojai – Saulius Jaruslanovas, Rapolas Baliukonis ir Edenas Pocius bei jo kompanija – jau įrašė himną.

Iki jo pristatymo „Kultūros naktyje“ liko visai nedaug, o kol kas – pažiūrėkit į „SKAMP“ įrašų studijos užkulisius, kur užfiksavome dainos įrašymo akimirkas.

Renginys feisbuke https://www.facebook.com/events/187122444782265/

Visus konkurso dalyvių kūrinius galite peržiūrėti čia

 

 

Komentarai

Kitos naujienos

Daugiau nei 100 nevyriausybinių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinko į pirmąjį informacinį seminarą Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams.

Jau gali pasinaudoti virtualia rinkimų stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“. Joje galima aptarinėti ir analizuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų agitaciją balandžio – gegužės mėnesiais.

Artėjant Europos Parlamento rinkimams Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo institutas rengia socio-edukacinį projektą „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!