Stovykla studentams „MEDIA LAB 2017“

Spausdinti 2017-03-23

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su naujienų portalu „15min“ 2017 m. balandžio 27-30 d. organizuoja stovyklą „MEDIA LAB 2017“. Stovykla vyks Europos namuose Vilniuje ir TonyResort konferencijų centre Anupriškėse. Šių metų stovyklos tema – Išmanieji miestai.

Miestai nenumaldomai auga ir plečiasi. Daugiau kaip 70 proc. Europos piliečių gyvena miestuose, priemiesčiuose arba panašiose miestų teritorijose. Remiantis Jungtinių Tautų duomenimis, tikėtina, kad iki 2050 m. ši dalis išaugs iki 80 proc. Miestų plėtra laikytina pažangos ir vystymosi rodikliu, tačiau plėsdamiesi jie susiduria ir su daugybe iššūkių, kuriuos įveikti gali padėti miestų tapimas išmaniais.

Į stovyklą kviečiame žurnalistikos, komunikacijos, politikos mokslų ir kitų sričių kūrybingus ir žingeidžius studentus. 20 jaunųjų talentų, suskirstytų į komandas, kurias sudarys redaktoriai, operatoriai ir montuotojai, fotografai ir žurnalistai, 4 dienas semsis patirties iš žinomų lektorių, diskutuos išmaniųjų miestų ir žurnalistikos temomis ir mokysis kurti multimedijos pasakojimus.

Stovyklą moderuos  žurnalistas, kūrybiškumo treneris Domas Burkauskas ir medijų agentūros „Nanook“ videografas, multimedijų žurnalistas Karolis Pilypas Liutkevičius.

Europos Komisijos atstovybė apmoka dalyvių atvykimo ir išvykimo į stovyklą, apgyvendinimo ir maitinimosi išlaidas.

Preliminari renginio programa

Projektą organizuoja: Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje

Projekto partneris: naujienų portalas „15min“

Komentarai

Kitos naujienos

Ar galime sau leisti lėtus demokratijos procesus sparčiai besivystančiame pasaulyje? 

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Valstybės pažinimo centras kviečia dalyvauti balandžio mėnesio #100mečiokelionė iššūkyje.

„The Road Trip Project“ yra kelionių po Europą projektas, kurio metu 8 jauni žmonės keliaus 4 skirtingais maršrutais 2018 m. pavasarį ir vasarą.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!