Stovykla studentams „MEDIA LAB 2017“

Spausdinti 2017-03-23

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su naujienų portalu „15min“ 2017 m. balandžio 27-30 d. organizuoja stovyklą „MEDIA LAB 2017“. Stovykla vyks Europos namuose Vilniuje ir TonyResort konferencijų centre Anupriškėse. Šių metų stovyklos tema – Išmanieji miestai.

Miestai nenumaldomai auga ir plečiasi. Daugiau kaip 70 proc. Europos piliečių gyvena miestuose, priemiesčiuose arba panašiose miestų teritorijose. Remiantis Jungtinių Tautų duomenimis, tikėtina, kad iki 2050 m. ši dalis išaugs iki 80 proc. Miestų plėtra laikytina pažangos ir vystymosi rodikliu, tačiau plėsdamiesi jie susiduria ir su daugybe iššūkių, kuriuos įveikti gali padėti miestų tapimas išmaniais.

Į stovyklą kviečiame žurnalistikos, komunikacijos, politikos mokslų ir kitų sričių kūrybingus ir žingeidžius studentus. 20 jaunųjų talentų, suskirstytų į komandas, kurias sudarys redaktoriai, operatoriai ir montuotojai, fotografai ir žurnalistai, 4 dienas semsis patirties iš žinomų lektorių, diskutuos išmaniųjų miestų ir žurnalistikos temomis ir mokysis kurti multimedijos pasakojimus.

Stovyklą moderuos  žurnalistas, kūrybiškumo treneris Domas Burkauskas ir medijų agentūros „Nanook“ videografas, multimedijų žurnalistas Karolis Pilypas Liutkevičius.

Europos Komisijos atstovybė apmoka dalyvių atvykimo ir išvykimo į stovyklą, apgyvendinimo ir maitinimosi išlaidas.

Preliminari renginio programa

Projektą organizuoja: Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje

Projekto partneris: naujienų portalas „15min“

Komentarai

Kitos naujienos

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su partneriais: naujienų portalu „15min“ ir technologijų ir inovacijų festivaliu LOGIN 2017 m. balandžio 27-30 d. jau 6-ąjį kartą organizavo stovyklą jauniesiems profesionalams.

2016 m. gruodžio 12 d. Vilniuje, Europos namuose, paaiškėjo geriausi „Eurodebatų“ oratoriai. Pirmos vietos nugalėtoju tapo Modestas Šaltupis iš Plungės, antroji vieta atiteko Martynui Nesavui iš Vilniaus, trečią vietą iškovojo Dovydas Vidžiūnas iš Biržų. Visi šie jaunuoliai laimėjo pažintinį vizitą į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

Lapkričio 21–25 dienomis šešiolikoje Lietuvos miestų vyko didžiausio Lietuvoje individualių moksleivių debatų konkurso „Eurodebatai“ renginiai. Vyresniųjų klasių moksleiviai diskutavo ir siūlė idėjas, kaip jaunimas galėtų prisidėti prie Europos Sąjungos suvienijimo.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!