Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų renginys ICT 2013

Spausdinti 2013-05-27

2013 m. lapkričio 6–8 d. Vilniuje vyks Europos mokslinių tyrimų ir inovacijų renginys „ICT 2013: Creat, Connect, Grow“. Šiame renginyje geriausi Europos informacinių ryšių technologiju srities mokslininkai ir išradėjai, novatyvių bendrovių atstovai, skaitmeninių technologijų sektoriaus atstovai svarstys Europos informacinių ryšių technologijos ir politikos klausimus.

Renginyje bus pristatomi ir geriausi Lietuvos mokslininkų išradimai specialiame Lietuvos paviljone „Lithuanian Village“, kurį atidarys LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Studentai yra kviečiami siųsti paraiškas dalyvauti konkurse ir pristatyti savo pasiekimus visai Europai iki birželio 7 d.

Daugiau informacijos ir konkurso nuostatus (anglų kalba) rasite čia.  

 

Komentarai

Kitos naujienos

Ieškai tarptautinių studijų ar savanoriškos veiklos galimybių? Norėtumei dirbti ir atlikti praktiką užsienio įmonėje? O gal domiesi kitomis tarptautinėmis galimybėmis? Tuomet išplėsk akis ir ausis: 2015 m. rugsėjo 21 – spalio 4 d. ateik į „Time to Move“ renginį.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su dienraščiu „Verslo žinios“ ir UAB „Baltnetos komunikacijos“ organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2015“. Šių metų stovyklos tema „Internetas be sienų – bendroji Europos Sąjungos skaitmeninė rinka“.

Siekdama paskatinti Lietuvos intelektualų, kūrėjų, akademinės bendruomenės atstovų indėlį į tolesnę diskusiją dėl Europos ateities, Europos Komisijos atstovybė, bendradarbiaudama su Lietuvos universitetais, 2014 m. spalio 2, 3 ir 6 d.  organizavo diskusijų-susitikimų ciklą „Pakalbėkime apie Europą ir mus“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!