Kiti projektai

Konkurso #JauMoku dalyviai jau pasidalino naudingomis žiniomis su savo artimaisiais –  atėjo metas atsilyginti ir juos apdovanoti. Kviečiame iki lapkričio 30 d. aktyviai balsuoti už mėgiamiausią nuotrauką bei istoriją ir taip išrinkti konkurso nugalėtojus, kurie džiaugsis 1000 EUR, 500 EUR, 300 EUR vertės kelionėmis po Europą. 

Baigėsi geriausios elektroninės paslaugos rinkimai! Nugalėtojus atrinkti nebuvo lengva, todėl į pagalbą pasikvietėm komisiją. Kas vis dėlto yra vertas „Geriausio“ vardo „Pinigų kartai“ padės nuspręsti rinkodaros specialistas Aidas Puklevičius, Delfi.lt mokslo ir technologijų redaktorius Vaidas Neverauskas ir visų galų meistras Andrius Užkalnis.

Lietuvos bankas šiandien į apyvartą išleidžia 2 eurų proginę monetą, skirtą Europos Sąjungos vėliavos 30-mečiui!

Nors kai kuriems žmonėms atrodo, kad deklaruoti pajamas nėra pati lengviausia užduotis, ir jie ryžtasi tą daryti tik atvykę į Valstybinę mokesčių inspekciją, tačiau net 98 procentai deklaracijų yra pateikiama internetu. "Pinigų karta" bendradarbiaudama su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje siūlo išmokti, kaip tai padaryti, kad nereiktų niekur vykti ir laukti eilėje, kol jums padės.Kokius dokumentus reikia turėti vykstant į Rumuniją? Ar galiu įsteigti naują įmonę kitoje ES šalyje? Kaip bus mokama mano pensija, jeigu keletą metų padirbėsiu užsienyje?

Mokaisi amato? Tai kodėl nesudalyvavus Europos Komisijos organizuojamame amato besimokančiųjų konkurse #lovemyapprenticeship. Tai tavo galimybė visiems parodyti, kaip šaunu mokytis tavo pasirinkto amato ir kartu laimėti puikių prizų!

Geriausios elektroninės paslaugos rinkimų antras etapas eina į pabaigą.

Elektroninės paslaugos skirtos tam, kad mūsų kasdienybė taptų kuo lengvesnė ir paprastesnė. Jomis naudojantis galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Bet kuri yra geriausia?

„Pinigų karta“ kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje nori išrinkti vieną geriausią elektroninę paslaugą, į kurią kiti norėtų ne tik lygiuotis, bet ir ją pralenkti. Jei patys sukūrėte arba esate išbandę puikią elektroninę paslaugą, kurią norėtumėte rekomenduoti kiekvienam sutiktam žmogui, siūlykite ją čia: http://bit.ly/epaslauga . Jūsų pasiūlymų lauksime iki spalio 23 d.

Be elektroninių paslaugų savo gyvenimą sunkiai įsivaizduoja ir televizijos bei radijo laidų vedėjas Rolandas Mackevičius.

Dirbdamas radijuje, o savaitgalio vakarais grodamas lietuvaičiams naktiniuose klubuose, radistas galėtų drąsiai save vadinti elektroninių paslaugų asu.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!