Kiti projektai

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje organizavo esė konkursą, skirtą 2015-iesiems – Europos metams vystymuisi – paminėti. Konkurso dalyviai buvo kviečiami pasidalinti savo mintimis apie tai, ar turėtų rūpėti tolimų kraštų problemos, kaip kiekvienas žmogus galėtų prisidėti sprendžiant tų, kuriems labiausiai trūksta paramos, problemas.

„Europos kalbų ženklas" yra Europos Komisijos apdovanojimas, kuriuo siekiama skatinti iniciatyvas, susijusias su kalbų mokymu ir mokymusi. Kasmet visoje Europos Sąjungoje šiuo ženklu įvertinami geriausi projektai, kalbinės iniciatyvos, kurie toliau pristatomi kaip geriausios praktikos pavyzdžiai.

Dabar - paskutinė minutė ir ribotas vietų skaičius! Kviečiame dalyvauti gegužės 7 d. Vilniuje vyksiančiame nacionaliniame Europos jaunimo savaitės renginyje. Čia rasi įkvėpimo savo jaunimo veikloms, galėsi išbandyti save ir pasinerti į diskusijas apie tai, kaip jauni žmonės gali prisidėti prie vietos bendruomenės plėtros ir aktualių problemų sprendimo. Dalyviai susirinks iš visos Lietuvos!

Keturis mėnesius Lietuvoje vykęs Europos Komisijos Plėtros generalinio direktorato organizuotas rašinių konkursas „Tokios panašios, tokios skirtingos, tokios europietiškos“ džiugiai skelbia nugalėtoją. Ja tapo ir likusius 13 pateiktų darbų nurungė 23 metų Julija Laurinaitytė iš Kauno rajono.

ES vėliavos trisdešimtmečiui paminėti euro zonos šalys išleis į apyvartą specialią proginę monetą, kurios dizainą išrinks euro zonos piliečiai ir gyventojai.  Balsuoki  už labiausiai patikusį monetos dizainą ir pasinaudok proga laimėti planšetę ar net kelionę!

Jei tavo gyvenimas pasikeitė dėl to, ką patyrei tarptautiniame projekte. Jei savanoriška veikla padėjo atrasti tikrąjį pašaukimą. Jeigu už tai, kuo tapai, labiausiai norėtum padėkoti Europos Sąjungos programoms jaunimui, kviečiame tave dalintis įkvepiančia savo gyvenimo istorija. Įkvėpk savo istorija kitus! Pasidalindalink, kaip dalyvavimas ES programoje jaunimui pakeitė tavo gyvenimą!

Esi politiškai ar socialiai aktyvus ir įgyvendini savo projektą? Tavo projektas siekia skatinti jaunus žmones domėtis politika? Norėtum laimėti „Jaunimo demokratijos apdovanojimą 2015“ ir gauti 3000€ paramą savo projektui? Registruokis jau dabar!

„JT moterys“ kartu su Europos Komisija, Belgija ir UNRIC rengia komiksų ir karikatūrų konkursą lyčių lygybės tema. Konkursas yra „JT moterų“ kampanijos „Daugiau galių moterims – daugiau galių žmonijai: pavaizduok tai!“, skirtos 20-osioms 1995 m. Pekine įvykusios Ketvirtosios pasaulinės moterų konferencijos metinėms paminėti, dalis. Kviečiame jus perteikti šią temą piešiniuose. Pavaizduokite savo mintis apie moterų teises, jų galių didinimą ir santykius tarp vyrų ir moterų.

 

Europos Komisija skelbia vaizdo įrašų konkursą „Ką tu manai apie suvienytą Europą?“, kuriame gali dalyvauti 13–15 metų jaunuoliai iš ES valstybių narių, taip pat iš šalių kandidačių ir galimų kandidačių Pietryčių Europoje.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!