Kiti projektai

Siekdama paskatinti Lietuvos intelektualų, kūrėjų, akademinės bendruomenės atstovų indėlį į tolesnę diskusiją dėl Europos ateities, Europos Komisijos atstovybė, bendradarbiaudama su Lietuvos universitetais, 2014 m. spalio 2, 3 ir 6 d.  organizuoja diskusijų-susitikimų ciklą „Pakalbėkime apie Europą ir mus“.

Visų pirma, atsakykite į 5 paprastus klausimus programėlėje „Europa be sienų“ feisbuke. Jei nepasiseks klausimų įveikti iš pirmo karto, bandykite, kol pavyks, – apribojimų nėra. Per 48 val. savo nurodytu el. paštu gausite žaidimo užduotis – užuominas, kurios padės rasti paslėptus žodžius ir įvykdyti kitas misijas internete.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje (toliau – EK atstovybė) skelbia „Euroblogo“ logotipo dizaino konkursą moksleiviams ir studentams. Sukurk logotipą, kuris puikuosis „Euroblogo“ tinklaraštyje ir bus matomas jo skaitytojams!

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos banku ir dienraščiu „Verslo žinios“ 2014 m. spalio 9–12 d. organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2014“. Stovyklą rengiame jau trečią kartą. Mūsų tikslas – stiprinti pradedančiųjų žurnalistų ir nuomonės formuotojų profesinius gebėjimus ir populiarinti svarbiausias ES ekonomikos temas.

Keliaudamas apsilankei vietinių pamėgtoje kavinėje, suradai būdą atitolti nuo turistų srauto, pakliuvai ten, kur savi?  Pasidalink patarimais ir šiltais vasariškais įspūdžiais Instagrame su žyme #KaipVietinis ir kiekvieną savaitę laimėk prizus, skirtus patogiau keliauti.  Vasaros pabaigoje išrinksime geriausią nuotrauką su kelionių rekomendacijomis, o laimėtoją apdovanosime šveicarišku laikrodžiu „Swatch“!

Esi dizaino ar meno studentas ir mokaisi Europos Sąjungos šalyje? Tuomet dalyvauk konkurse „e-Mark U Trust“ ir sukurk logotipą, kuris interneto vartotojams leistų suprasti, ar vykdydami elektroninį sandorį jie gali pasitikėti internete teikiama paslauga. Jei tavo kūrinys laimės, jis bus naudojamas visose 28 ES šalyse! Taip pat pirmos vietos nugalėtojas laimės 5000, antros 3500, o trečios 1500 eurų.

 

Nors dabar ir atostogų metas, mokytis per patirtį ir pramogas galima ištisus metus. Programa Erasmus+ kviečia parodyti, ką planuoji išmokti šią vasarą! Iki rugsėjo 5 dienos atsiųsk trumpą filmuką, kuriame atskleisk, ką planuoji išmokti ir galbūt turėsi galimybę pamatyti TEDx Briuselyje gruodžio mėnesį.

 

Daugiau nei 100 nevyriausybinių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinko į pirmąjį informacinį seminarą Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams.

Nori sužinoti kaip vyksta sprendimų priėmimas Europos Sąjungoje? Nori ne tik sužinoti, bet ir išbandyti tai praktiškai? Nori nuvykti į Kretą ir susipažinti su aktyviu jaunimu iš visos Europos?

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!