Kiti projektai

Ką geriausiai pameni iš savo „Erasmus“ laikų? Buvusios studentų mainų programos dalyvius kvietėme naršyti savo kietajame diske ir dalyvauti nuotraukų konkurse „Mano Erasmus akimirka“.  Nuotraukų laukėme iki balandžio  16 d., o balsavimas vyko iki balandžio 23 d. 10 val. ryto.

Jau gali pasinaudoti virtualia rinkimų stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“. Joje galima aptarinėti ir analizuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų agitaciją balandžio – gegužės mėnesiais.

Šią savaitę #pazinkeuropa diskutuosime apie „Erasmus+“ programą ir Jaunimo garantijas. Ar Jūs jau pasinaudojote galimybe susikurti savo sėkmės istoriją? Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Kaip vertinate žemės pardavimą užsieniečiams? Šią savaitę apie tai diskutuos #pazinkeuropa ir Euroblogas. Europos Komisija pateikė atsakymų į dažnai užduodamus klausimus šia tema: http://europa.eu/!hJ99VM. Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Pasitelkite kūrybą ir laimėkite dviejų dienų kelionę dviem asmenims į Briuselį bei dvi spalvotas e. skaitykles (sau ir savo bendrakeleiviui)! Pareikškite savo nuomonę apie ES plėtrą parašydami straipsnelį (iki 700 žodžių) arba tinklaraščio įrašą (ne daugiau kaip tris, iš viso iki 700 žodžių). Konkurse, kuris vyks iki 2014 m. gegužės 11 d., gali dalyvauti  15-25 metų amžiaus jaunimas.

Ar Europos vertybės prieštarauja lietuviškosioms? Kudirkos aikštėje uždavėm šį klausimą įvairiems praeiviams. Šią savaitę #pazinkeuropa tyrinės europietiškumo ir lietuviškumo suderinamumo klausimą. Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Kovo 19 d. įvyko ketvirtasis, finalinis „Europrotų“ 2014 m. pavasario sezono turnyras. Jame dalyvavo 2333 dalyviai, susiskirstę į 396 komandas 49-iuose miestuose. Finalinį žaidimą sudarė bendrų klausimų, Europos Parlamento, meno, vaizdinių klausimų ir muzikinių klausimų turai.

 „Europrotų“ dalyviai turėjo galimybę dalyvauti linksmiausios komandos konkurse – tereikėjo atsiųsti savo komandos nuotrauką, įrodančią, jog būtent jie nusipelno linksmiausios „Europrotų“ komandos titulo. Už visų komandų nuotraukas buvo galima balsuoti feisbuke. Po įtemptos kovos iš 23 šiame konkurse dalyvaujančių komandų buvo išrinkti nugalėtojai.

Artėjant Europos Parlamento rinkimams Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo institutas rengia socio-edukacinį projektą „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!