Kiti projektai

Gyvename čia ir dabar: ar tolima bėda mums nerūpi? Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje skelbia esė konkursą 9-12 kl. mokiniams, skirtą 2015-iesiems – Europos metams vystymuisi – paminėti.

Europos Komisija skelbia vaizdo įrašų konkursą „Ką tu manai apie suvienytą Europą?“, kuriame gali dalyvauti 13–15 metų jaunuoliai iš ES valstybių narių, taip pat iš šalių kandidačių ir galimų kandidačių Pietryčių Europoje.

Ar norėtum savo ateities vizija pasidalinti su pasaulio lyderiais Briuselyje? Būtent Tu gali būti vienas iš šešių laimingųjų, kurie turės galimybę dalyvauti didžiausiame Europos vystomojo bendradarbiavimo forume, kurioje Tavo nuomonė bus išreikšta nuotrauka!

Ar norėtum dalyvauti didžiausiame Europoje vystymosi forume? Ar norėtum išreikšti savo nuomonę, kuri formuos vystymosi politiką? Teik paraišką dalyvauti Ateities lyderių programoje ir atvyk į Europos vystymosi dienas 2015 Briuselyje!

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje feisbuko puslapyje buvo galima dalyvauti „Europrotų“ žaidime ir pasitikrinti savo žinias apie vystomąjį bendradarbiavimą. Džiaugiamės gausiu būriu dalyvavusių ir teisingai atsakiusių į klausimus. Sveikiname burtu keliu išrinktus 10 žaidimo nugalėtojų, su kuriais bus susisiekta asmeniškai. Jiems atitenka kvietimai apsilankyti tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje.

Meilė per atstumą, pažintis mainų programoje ar netikėtas simpatijos blyksnis keliaujant? Mes norime išgirsti Tavo įkvepiančią „tarptautinę" meilės istoriją! ES tarptautinio bendradarbiavimo programos Interreg 25 metų sukakčiai paminėti, skelbiamas konkursas „EU Love Without borders", siekiantis surinkti pluoštą gražiausių meilės istorijų žmonių, gyvenančių skirtingose Europos valstybėse. Įrodykime, kad šilčiausi jausmai nepaiso jokių sienų.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, bendradarbiaudama su žinomais žurnalistais Rytu Staseliu ir Vija M. Pakalkaite, pristato žiniasklaidai ir ja besidomintiems skirtą e. leidinį „Euras Lietuvos kišenėje“. E. leidinyje aptariamos temos, kurios Lietuvai tampa aktualios įsijungiant į euro zoną. Taip pat du leidinio tekstai skiriami išsamiai aptarti naujausias žiniasklaidos tendencijas ir tiriamosios verslo žurnalistikos padėtį.

Domiesi Europos Sąjunga, Lietuvos pokyčiais ir tiki, kad politikoje gali daug nuveikti? Tikime, kad ne kartą girdėjai apie Briuselį ir jame įsikūrusią Europos Komisijos būstinę. Tačiau, ar kada pagalvojai, kad trijų dienų nemokama mokomoji viešnagė gali būti taip lengvai pasiekiama?

Jau 2015 metų gegužės mėn. pabaigoje išrinksime vieną laimingąjį, kuris, kartu su kitų ES narių atstovais, turės išskirtinę galimybę susipažinti su Europos Komisijos veikla iš arti. Konkursą „Tokios panašios, tokios skirtingos, tokios europietiškos“ skelbia Europos Komisijos Plėtros generalinis direktoratas.

Visą Kalėdų laikotarpį Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje feisbuko puslapyje buvo galima dalyvauti „Europrotų“ Kalėdų žaidime ir pasitikrinti savo žinias apie Kalėdų tradicijas visoje Europoje. Džiaugiamės gausiu būriu dalyvavusių ir teisingai atsakiusių į klausimus. Žaidime dalyvavo daugiau kaip 500 žmonių. Sveikiname burtu keliu išrinktus 5 žaidimo nugalėtojus su kuriais bus susisiekta asmeniškai. Jiems atitenka žaidimas „EurOpa“ ir knygos „Europos mozaika“.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!