Filmukų konkursas apie konkurenciją

Spausdinti 2017-09-05

Ar kada nors susimąstei, kas yra konkurencija? Kokią naudą ji teikia kiekvienam iš mūsų? Kas būtų, jeigu konkurencijos neliktų? Čiupk vaizdo kamerą arba išmanųjį telefoną ir iki rugsėjo 28 d. sukurk 1 min. trukmės filmuką, kaip įsivaizduoji konkurenciją ir jos teikiamą naudą. Geriausių filmukų autorių laukia prizai: pažintinė kelionė į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, planšetinis kompiuteris ar visų metų trukmės kino teatro abonementas dviem! Pasistengti tikrai verta, o delsti nebėra kada! 

Visa info čia

Komentarai

Kitos naujienos

Šiemet, kaip ir kasmet nuo 2007 metų, Europos Komisijos Vertimo raštu generalinis direktoratas organizuoja konkursą „Juvenes Translatores“ (lot. jaunieji vertėjai). Konkurso tikslas – skatinti vidurinių mokyklų moksleivius mokytis kalbų ir suteikti jiems galimybę paragauti vertėjo raštu duonos.

Kaip prisistatyti darbdaviui, kad jis pastebėtų tave, neturintį daug patirties, bet norintį dirbti, siekti žinių ir karjeros? Jaunimo garantijų iniciatyvos rėmuose skelbiamas konkursas, kuris 15-29 metų jaunimui padės tą padaryti originaliai ir įdomiai.

 

Sukurk su komanda vaizdo žinutę, ko ateities kartos gali pasimokyti iš Antrojo pasaulinio karo tragedijos, ir tęsk kelionę per istoriją konkurso finale, kuris vyks Aušvico-Birkenau muziejaus Tarptautiniame edukaciniame centre.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!