Finišo tiesioji – kam atiteks 1000 EUR kelionei po Europą?

Spausdinti 2015-11-26

Konkurso #JauMoku dalyviai jau pasidalino naudingomis žiniomis su savo artimaisiais –  atėjo metas atsilyginti ir juos apdovanoti. Kviečiame iki lapkričio 30 d. aktyviai balsuoti už mėgiamiausią nuotrauką bei istoriją ir taip išrinkti konkurso nugalėtojus, kurie džiaugsis 1000 EUR, 500 EUR, 300 EUR vertės kelionėmis po Europą. 

Visų dalyvių darbus rasi čia: http://on.fb.me/1MYC23l

Laimėtojus lems ne tik jūsų, bet ir komisijos balsai (50-50). Komisiją sudaro Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovė dr. Natalija Kazlauskienė, konkurso partneriai Andrius Tapinas (Pinigų karta) ir Rimvydas Širvinskas (Makalius).

Daugiau informacijos apie konkursą ir jo taisykles

Komentarai

Kitos naujienos

Kelionė į Briuselį už 1 min. kūrybiškumo apie tai, kas yra konkurencija. Filmukų laukiame iki rugsėjo 28 d. 

Šiemet, kaip ir kasmet nuo 2007 metų, Europos Komisijos Vertimo raštu generalinis direktoratas organizuoja konkursą „Juvenes Translatores“ (lot. jaunieji vertėjai). Konkurso tikslas – skatinti vidurinių mokyklų moksleivius mokytis kalbų ir suteikti jiems galimybę paragauti vertėjo raštu duonos.

Kaip prisistatyti darbdaviui, kad jis pastebėtų tave, neturintį daug patirties, bet norintį dirbti, siekti žinių ir karjeros? Jaunimo garantijų iniciatyvos rėmuose skelbiamas konkursas, kuris 15-29 metų jaunimui padės tą padaryti originaliai ir įdomiai.

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!