„Geriausios elektroninės paslaugos“ rinkimai ir komisijos kritika

Spausdinti 2015-12-02
Andrius Užkalnis, viešųjų ryšių specialistas Aidas Puklevičius ir DELFI.lt mokslo ir technologijų redaktorius Vaidas Neverauskas susibūrė į komisiją „Geriausios elektroninės paslaugos“ rinkimuose.

Ekspertai nepagailėjo kritikos skaitytojų mėgstamiausioms paslaugoms. „Man patiktų, kad elektroninį parašą Lietuvoje uždraustų. Erzina dalykas, kuris visur yra minimas, bet kurio šimtą metų niekam nereikia“, - teigė A. Užkalnis Spalio pradžioje „Pinigų karta“ pradėjo analizuoti, be kokių elektroninių paslaugų negalime įsivaizduoti savo buities. Jomis naudojantis galima sutaupyti ir laiko, ir pinigų, todėl paslaugos traukia vartotojų rankas arčiau kompiuterio klaviatūros. Nors kai kurios elektroninės paslaugos, kaip sakoma, jau yra mūsų kraujyje, pripažįstame – ne visos idealios ir trūkumų apstu.

Apie tai daugiau rasite čia.

Komentarai

Kitos naujienos

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje pristato kiekvienam interneto kūrėjui ir vartotojui aktualų elektroninį leidinį „Skaitmeninės rinkos debesyse“.

Pirkti internetu daug paprasčiau, o ir kainos dažnai atrodo mažesnės. Kur pigiau? Lietuviškose internetinėse parduotuvės, ar populiariausiose užsienio svetainėse? Skaičiuojame. Neapsigaukite. Prekė, kuri užsienyje atrodo daug pigesnė gali gerokai pabrangti, už ją sumokėjus muito mokestį. Kada jį reikia mokėti ir kaip nepermokėti?Į policiją Lietuvoje galima kreiptis įvairiai: prireikus skubios pagalbos, skambinti greituoju pagalbos numeriu 112, tačiau jei neskubu, galima tiesiog apsilankyti policijos komisariate ar parašyti per socialinius tinklus. Pastaruoju metu populiarėja internetinis puslapis ePolicija.lt. Kaip juo naudotis ir kaip jis palengvina pareigūnų darbą - "Pinigų kartos" ir Europos Komisijos projekte - "Gyvenu skaitmeninėje erdvėje".Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!