Instagram foto konkursas #EuropeForCulture

Spausdinti 2018-01-10

Prasidėję 2018-ieji metai yra Europos kultūros paveldo metai. Ypatingą dėmesį kviečiame skirti įvairiems kultūros objektams, istoriniam paveldui, įvykiams, kulinarijai, ir t.t. Todėl kviečiame dalyvauti „Instagram“ nuotraukų konkurse. Kelk nuotrauką, kurioje gali būti tavo mėgstamiausias receptas, gražiausias tavo miesto pastatas, kraštovaizdis ir pan.

Nuotraukos gali būti darytos ne tik Lietuvoje, prieraše papasakok, kas pavaizduota ir kokią reikšmę tau visa tai turi, naudok grotažymę #EuropeForCulture ir pažymėk @europeancommission.

Konkursas vyksta iki sausio 15 d. Laimėtojai bus apdovanoti 200, 100 ir 50 EUR vertės prizais.

Konkurso taisyklės išsamiai: http://europa.eu/cultural-heritage/competitions/european-year-cultural-heritage-%E2%80%93-instagram-competition_en

Komentarai

Kitos naujienos

„The Road Trip Project“ yra kelionių po Europą projektas, kurio metu 8 jauni žmonės keliaus 4 skirtingais maršrutais 2018 m. pavasarį ir vasarą.

„European Border Breakers Awards“ (EBBA) 2018 laimėtojai koncertuos sausio 17 Groningene vykstančioje EBBA ceremonijoje. Ar jau balsavai už savo favoritus? Renginį galima žiūrėti internete, tačiau, jei nori dalyvauti gyvo garso koncerte, užsiregistruok, ir laimėk nemokamą bilietą! 

2017 m. gruodžio 11 d. Vilniuje, Europos namuose, paaiškėjo geriausi „Eurodebatų“ oratoriai. Šiemet geriausius išrinkti buvo ypač sunku, todėl 1 vietą pasidalijo net du dalyviai - Akvilė Šiaučiūnaitė iš Panevėžio ir Martynas Dargis iš Šilalės. Trečioji vieta atiteko Karoliui Živulskui iš Elektrėnų. Visi finalo dalyviai laimėto pakvietimus į „Login” festivalį, o prizines vietas užėmę finalininkai džiaugsis ir pagrindiniu prizu - pažintiniu vizitu į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!