Jaunieji žurnalistai dalyvavo meistriškumo stovykloje „Europos verslo reporteris“

Spausdinti 2012-10-11

Spalio 5-8 dienomis Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir „Verslo žinios“ organizavo jaunųjų žurnalistų stovyklą „Europos verslo reporteris“. Joje dalyvavo dvidešimt žurnalistikos, verslo, ekonomikos ir politologijos studentų. Keturių dienų meistriškumo mokykloje studentai sėmėsi žurnalistinės patirties ir bendravo su Lietuvos verslo ir žiniasklaidos lyderiais, klausėsi patyrusių moderatorių patarimų ir taip tobulino praktinius interviu ir straipsnių rengimo įgūdžius. 

Užsiėmimai stovykloje buvo suskirstyti į keturias temas: 1) Lietuvos ekonomikos pozicionavimas, 2) verslumas Lietuvoje, 3) Europos ekonomikos perspektyvos ir 4) verslo žurnalisto ABC. Dalyviai taip pat buvo pakviesti į pažintinę ekskursiją Kauno laisvojoje ekonomikos zonoje.

Renginio metu savo patirtimi su studentais dalijosi finansų ministrė Ingrida Šimonytė, ministro pirmininko patarėjas Mykolas Majauskas, prof. Vladas Bumelis, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, Lietuvos laisvosios rinkos prezidentas Žilvinas Šilėnas, investicinio fondo „Practica Capital“ partneris Donatas Keras, verslo ir finansų analitikas Ignas Kamantauskas, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda. Pranešimą skaitė politologas Mindaugas Jurkynas, o žurnalistines paslaptis atskleidė žurnalistai Rytas Staselis ir Vija Pakalkaitė.

Čia galite susipažinti su stovykloje pristatyta medžiaga

Įspūdžiai iš vykusios stovyklos - nuotraukų galerijoje. 

 

Komentarai

Kitos naujienos

Daugiau nei 100 nevyriausybinių jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovų susirinko į pirmąjį informacinį seminarą Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ projektų vykdytojams.

Jau gali pasinaudoti virtualia rinkimų stebėsenos platforma „Žinau, ką renku“. Joje galima aptarinėti ir analizuoti Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų agitaciją balandžio – gegužės mėnesiais.

Artėjant Europos Parlamento rinkimams Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo institutas rengia socio-edukacinį projektą „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“.

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!