Kas taps pagrindiniais Europos muzikos apdovanojimų EBBA laimėtojais?

Spausdinti 2018-01-10

„European Border Breakers Awards“ (EBBA) 2018 laimėtojai koncertuos sausio 17 Groningene vykstančioje EBBA ceremonijoje. Publikos nominacijos nugalėtojas taip pat bus paskelbtas per šį oficialų premijos įteikimą, kurį pristatys BBC televizijos vedėjas Jools Holland. Ar jau balsavai už savo favoritus? Renginį galima žiūrėti internete per šią svetainę, tačiau, jei nori dalyvauti gyvo garso koncerte, užsiregistruok, ir laimėk nemokamą bilietą!

„European Border Breakers Awards“  apdovanojimas skiriamas muzikos atlikėjams, kurie sulaukė sėkmės už savo šalies ribų. Apdovanojimus finansuoja Europos Sąjungos „Kūrybiškos Europos“ programa.

Klausykis visų 2018 metų nugalėtojų muzikos: https://www.youtube.com/playlist?list=PLzFbOjp1CBf1keyYOwLPVaor9NBCwPMHz

Komentarai

Kitos naujienos

„The Road Trip Project“ yra kelionių po Europą projektas, kurio metu 8 jauni žmonės keliaus 4 skirtingais maršrutais 2018 m. pavasarį ir vasarą.

Prasidėję 2018-ieji metai yra Europos kultūros paveldo metai. Ypatingą dėmesį kviečiame skirti įvairiems kultūros objektams, istoriniam paveldui, įvykiams, kulinarijai, ir t.t. Todėl kviečiame dalyvauti „Instagram“ nuotraukų konkurse. 

2017 m. gruodžio 11 d. Vilniuje, Europos namuose, paaiškėjo geriausi „Eurodebatų“ oratoriai. Šiemet geriausius išrinkti buvo ypač sunku, todėl 1 vietą pasidalijo net du dalyviai - Akvilė Šiaučiūnaitė iš Panevėžio ir Martynas Dargis iš Šilalės. Trečioji vieta atiteko Karoliui Živulskui iš Elektrėnų. Visi finalo dalyviai laimėto pakvietimus į „Login” festivalį, o prizines vietas užėmę finalininkai džiaugsis ir pagrindiniu prizu - pažintiniu vizitu į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje.

 

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!