Kiti projektai

Ką geriausiai pameni iš savo „Erasmus“ laikų? Panaršyk savo kietajame diske arba feisbuke ir dalyvauk nuotraukų konkurse „Mano Erasmus akimirka“.  Siųsk vieną pačią įsimintiniausią savo „Erasmus“ mainų metu užfiksuotą kadrą ir laimėk pietus restorane Vilniuje!

Šią savaitę #pazinkeuropa diskutuosime apie „Erasmus+“ programą ir Jaunimo garantijas. Ar Jūs jau pasinaudojote galimybe susikurti savo sėkmės istoriją? Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Kaip vertinate žemės pardavimą užsieniečiams? Šią savaitę apie tai diskutuos #pazinkeuropa ir Euroblogas. Europos Komisija pateikė atsakymų į dažnai užduodamus klausimus šia tema: http://europa.eu/!hJ99VM. Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Pasitelkite kūrybą ir laimėkite dviejų dienų kelionę dviem asmenims į Briuselį bei dvi spalvotas e. skaitykles (sau ir savo bendrakeleiviui)! Pareikškite savo nuomonę apie ES plėtrą parašydami straipsnelį (iki 700 žodžių) arba tinklaraščio įrašą (ne daugiau kaip tris, iš viso iki 700 žodžių). Konkurse, kuris vyks iki 2014 m. gegužės 11 d., gali dalyvauti  15-25 metų amžiaus jaunimas.

Ar Europos vertybės prieštarauja lietuviškosioms? Kudirkos aikštėje uždavėm šį klausimą įvairiems praeiviams. Šią savaitę #pazinkeuropa tyrinės europietiškumo ir lietuviškumo suderinamumo klausimą. Turite nuomonę ar klausimų? Pasisakykite!

Kovo 19 d. įvyko ketvirtasis, finalinis „Europrotų“ 2014 m. pavasario sezono turnyras. Jame dalyvavo 2333 dalyviai, susiskirstę į 396 komandas 49-iuose miestuose. Finalinį žaidimą sudarė bendrų klausimų, Europos Parlamento, meno, vaizdinių klausimų ir muzikinių klausimų turai.

 „Europrotų“ dalyviai turėjo galimybę dalyvauti linksmiausios komandos konkurse – tereikėjo atsiųsti savo komandos nuotrauką, įrodančią, jog būtent jie nusipelno linksmiausios „Europrotų“ komandos titulo. Už visų komandų nuotraukas buvo galima balsuoti feisbuke. Po įtemptos kovos iš 23 šiame konkurse dalyvaujančių komandų buvo išrinkti nugalėtojai.

Artėjant Europos Parlamento rinkimams Kauno technologijos universiteto Viešosios politikos ir administravimo institutas rengia socio-edukacinį projektą „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“.

Ar ES turėtų griežčiau prižiūrėti asmeninių duomenų saugumą internete? Klausinėjom ‘Lithunia Youth to Business Forum’ dalyvius, ar jie jaučiasi saugūs internete. Tai – šios savaitės #pazinkeuropa tema. Turite klausimų, nuomonių, pastabų? Pasisakykite!

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!