Kiti projektai

Tau rūpi, kokioje Europoje norėtum gyventi? Domiesi visuomenės, aplinkosaugos ar ekonominėmis problemomis ir turi nuomonę, kaip reikėtų keisti Europą? Europos Komisijos atstovybė Bonoje kviečia Tave į konferenciją apie ES ateitį XXI amžiuje. Konferencijos metu vyks trys skirtingos darbo grupės: „Visuomenė“, „Aplinkosauga“ ir „Ekonomika“, ir bus rengiamas bendras dokumentas, kuris vėliau bus perduotas Europos Komisijos pirmininkui.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos Banku ir dienraščiu „Verslo žinios“ 2014 m. spalio 9–12 d. organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2014“. Stovyklą rengiame jau trečią kartą. Mūsų tikslas – stiprinti pradedančiųjų žurnalistų ir nuomonės formuotojų profesinius gebėjimus ir populiarinti svarbiausias ES ekonomikos temas.

Keliaudamas apsilankei vietinių pamėgtoje kavinėje, suradai būdą atitolti nuo turistų srauto, pakliuvai ten, kur savi?  Pasidalink patarimais ir šiltais vasariškais įspūdžiais Instagrame su žyme #KaipVietinis ir kiekvieną savaitę laimėk prizus, skirtus patogiau keliauti.  Vasaros pabaigoje išrinksime geriausią nuotrauką su kelionių rekomendacijomis, o laimėtoją apdovanosime šveicarišku laikrodžiu „Swatch“!

Europos Komisija skelbia konkursą filmuko idėjai apie Europos sveikatos draudimo kortelę. Filmuko tikslas – didinti ESDK žinomumą.

Trys nugalėtojai, kuriuos išrinks konkurso komisija, laimės po 1500, 1000 ir 500 eurų, o geriausia idėja pavirs tikru filmuku. Tau nereikia būti profesionaliu scenaristu ar dalininkui – svarbiausia idėja!

Kokius projektus ES finansavo tavo mieste? Dalyvauk nuotraukų konkurse „Europa mano regione“ ir parodyk, kokiais savo regiono projektais džiaugiesi tu!

Achenas, Vokietija – jaukus, gan mažas tačiau svarbią istorinę reikšmę turintis miestas. Gegužės 26-29 dienomis čia Tarptautinis Karolio Didžiojo Prizas buvo įteiktas Europos Vadovų Tarybos pirmininkui Hermanui Van Rompuy. Turbūt mažiau žmonių girdėjo, kad tos pačios ceremonijos metu skiriamas prizas jauniems žmonėms. Šis svarbus prizas ne tik parodo Europos tikslą siekti vienybės, bet tuo pačiu pabrėžia jos iššūkius ir kliūtis.

Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) Teisės fakultetas 2014 m. gegužės 21 d. (trečiadienį) 14.00 val. kviečia į knygos „MANO EUROPA. MANO TEISĖS. Nacionalinės jaunimo konferencijos – teisinių idėjų konkurso, skirto Europos piliečių metams ir Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai paminėti, medžiaga“ (Sud. Jolita Malinauskaitė, Kazimiero Simonavičiaus universitetas, Vilnius, 2013) pristatymą

Jūsų atsiųstos nuotraukos atskleidė dalelę per 10 metų pasikeitusios Lietuvos, taip pat leido pasidžiaugti ir smagiais Jūsų gyvenimo pokyčiais. Dėkojame balsavusiems ir sveikiname laimėtojus!

Vyresniųjų klasių moksleiviai savaitgalį balsavo pirmą kartą Lietuvoje surengtuose mokomuosiuose Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Mokomieji rinkimai – KTU Viešosios politikos ir administravimo instituto ir ŠMM vykdyto socio-edukacinio projekto „Moksleiviai renka Europos Parlamentą“ dalis.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!