Kiti projektai

Spalio 6 d. vyko jau trečiasis šio sezono „Auksinių Europrotų“ žaidimas, tačiau kai kurioms komandoms savo jėgas teko išbandyti pirmą kartą – tądien prie pilną sezoną organizuojančių miestų prisijungė būrys sutrumpintą sezoną spalio antradieniais organizuosiančių miestų.

Elektroninės paslaugos sparčiai veržiasi į kiekvieno gyvenimą. Vienos labai geros, kitos turi trūkumų, tačiau visos jos skirtos tam, kad mūsų kasdienybė taptų kuo lengvesnė ir paprastesnė. Jomis naudojantis galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Bet kuri yra geriausia? „Pinigų karta“ kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje nori išrinkti tą vieną geriausią elektroninę paslaugą, į kurią kiti norėtų ne tik lygiuotis, bet ir ją pralenkti. Taigi, duodame žemą startą ir pradedame „Geriausios elektroninės paslaugos“ rinkimus.

Didžiausias Lietuvoje protmūšis „Europrotai“ sujungė savo pajėgas su TV žaidimo išgarsintu „Auksiniu protu“ ir organizuoja 2015 m. „Auksinių Europrotų“ sezoną.

Ieškai tarptautinių studijų ar savanoriškos veiklos galimybių? Norėtumei dirbti ir atlikti praktiką užsienio įmonėje? O gal domiesi kitomis tarptautinėmis galimybėmis? Tuomet išplėsk akis ir ausis: 2015 m. rugsėjo 21 – spalio 4 d. ateik į „Time to Move“ renginį.

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su dienraščiu „Verslo žinios“ ir UAB „Baltnetos komunikacijos“ organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2015“. Šių metų stovyklos tema „Internetas be sienų – bendroji Europos Sąjungos skaitmeninė rinka“.

Didžiausias Lietuvoje protmūšis „Europrotai“ sujungė savo pajėgas su TV žaidimo išgarsintu „Auksiniu protu“ ir organizuoja 2015 m. „Auksinių Europrotų“ sezoną.

Kviečiame dalyvauti virtualiame orientaciniame žaidime moksleiviams ir studentams #Europa_investuoja! Atsakykite į 5 paprastus klausimus programėlėje #Europa_investuoja feisbuke. Įveikę pirmą etapą, keliausite toliau. Savo nurodytu el. paštu gausite žaidimo užduotis – užuominas, kurios padės rasti paslėptus žodžius ir įvykdyti kitas misijas internete bei patekti į sąrašą, iš kurio burtų keliu išrinksime laimingąjį išmaniojo laikrodžio Pebble Steel laimėtoją.

Visi balsai suskaičiuoti ir paskutinę vasaros dieną skelbiame, kad konkursą #KaipVietinis bei didijį prizą, GoPro veiksmo kamerą, laimėjo autorius @go_funyourself (surinko 9 taškus) bei įkvepianti nuotrauka iš Budapešto. Sveikiname nugalėtoją!

Nuo 2015 m. Lietuvos aukštosios mokyklos gali vykdyti mobilumo veiklas su beveik viso pasaulio šalių aukštosiomis mokyklomis. Be „Erasmus+“ programoje jau dalyvaujančių 28 ES šalių, taip pat Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino, Turkijos ir Makedonijos, į programą šalių Partnerių statusu įsitraukia Vakarų Balkanų šalys, Rytų partnerystės šalys, Rusijos Federacija, Pietų Viduržemio šalys, Azijos šalys, Centrinės Azijos šalys, Lotynų Amerikos šalys, Industrinės Azijos šalys, Pietų Afrikos Respublika, JAV ir Kanada.

Rodyti daugiau

Jaunuoli, nestabdyk!

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį !!!